Adresa

ordinace
Teplice, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Asistovaná reprodukce


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Teplice, Teplice

ordinace

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsme se s manželem setkali v Pronatalu v Praze, musím vyzdvihnout opravdu skvělý, empatický přístup. Pan doktor je odborník, vše nám laicky vysvětlil, byl velmi vtipný, což nám rozhodně návštěvy na klinice zpříjemňuje. Děkujeme za takové lékaře!

M
Umístění: ordinace Jiný

Naprosto úžasní, jak pan doktor, tak sestřička :)) S takovým laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala, kéž by bylo v lékařství více takových. Doporučuji na milion procent:))

L
Ověřený profil

V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore.


P
Ověřený profil

Jsem moc spokojená s péčí této kliniky nemůžu jinak než doporučit. Příjemné prostředí, milé sestřičky a pan doktor ochotný vše krásně vysvětlí. Zkrátka spokojenost naprostá.


R
Ověřený profil

DOPORUČUJI ! Pan doktor je sympatický, vždy si udělá na Vás čas a zodpoví ochotně na všechny dotazy. Vyzkoušela jsem mnoho gynekologů a jsem ráda, že konečně jsem našla toho pravého :)


C
Ověřený profil

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!


A
Ověřený profil

Na gynekologii k panu doktorovi zatím nechodím, ale chystám se. Měla jsem ho u porodu a mohu jen doporučit! Tak milý a vtipný doktor se jen tak nevidí, zpříjemnil mi konec porodu a moc ráda na to vzpomínám :-)


O
Ověřený profil

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti v sobotu v čase oběda. Byla jsem připravená i na odpovídající přístup, jako skoro vždy v TP nemocnici. Pak doktor mě doslova posadil na zadek. Tak ochotného, příjemného a milého doktora jsem dlouho nepotkala!!! Všechno mi podrobně vysvětlil, ukázal, poučil!!!! Opravdu super. Ve srovnání s obvodnim gynekologem kam chodím se to nedá vůbec srovnávat. Už jsem objednaná jinam :o))) Za mě 100% a obrovské poděkování!!!!!


Ověřený profil

Profesionální péče na úrovni, prostřední úžasné, milý a příjemný personál. Přístup pana doktora nelze jinak než chválit, stejně jako celého personálu. Já mohu s klidným svědomím doporučit a jsem šťastná, že patřím mezi pacientky této ordinace.


M
Ověřený profil

Líbí se mi citlý přístup, profesionalita a ochota pana doktora vše důkladně (a klidně několikrát) vysvětlit. Ochotné, usměvavé sestry a příjemné prostředí jsou velmi milý a vítaný bonus :-D Pana doktora mohu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

59 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den
Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
A lactofeel
Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den,
při správném užívání antikoncepce je účinnost při užívání antibiotik zachovaná.
Přejeme hezký den Stellart

MUDr. Daniel Schmitz

Dobrý den mam velmi bolestivý problem s infekcí kterou mam v části vagini pupku jazika a prsu za pachujici vagilni vitoki nateklou z venku bile zevnitř a bílo zeleni vitok pripdama mi to jako puchiře bolesti jsou neustali nemůžu se pohybovat nak aby jse mi spodni pradlo nedotikalo vagini mam to na obě písku vulvy prosim fej te mi vědět

Dobrý den,

děkujeme, že se s důvěrou obracíte na naši kliniku Stellart.
Prvním úspěšným krokem, jak řešit Váš problém, je sjednání si termínu konzultace s našim lékařem. Výsledkem konzultace by pro Vás mělo být konkrétní doporučení dalšího postupu, léčby.

S přáním hezkého dne
Klinika Stellart


MUDr. Daniel Schmitz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.