V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore.

Asistovaná reprodukce

Jsem moc spokojená s péčí této kliniky nemůžu jinak než doporučit. Příjemné prostředí, milé sestřičky a pan doktor ochotný vše krásně vysvětlí. Zkrátka spokojenost naprostá.

DOPORUČUJI ! Pan doktor je sympatický, vždy si udělá na Vás čas a zodpoví ochotně na všechny dotazy. Vyzkoušela jsem mnoho gynekologů a jsem ráda, že konečně jsem našla toho pravého :)

C

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!

Na gynekologii k panu doktorovi zatím nechodím, ale chystám se. Měla jsem ho u porodu a mohu jen doporučit! Tak milý a vtipný doktor se jen tak nevidí, zpříjemnil mi konec porodu a moc ráda na to vzpomínám :-)

O

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti v sobotu v čase oběda. Byla jsem připravená i na odpovídající přístup, jako skoro vždy v TP nemocnici. Pak doktor mě doslova posadil na zadek. Tak ochotného, příjemného a milého doktora jsem dlouho nepotkala!!! Všechno mi podrobně vysvětlil, ukázal, poučil!!!! Opravdu super. Ve srovnání s obvodnim gynekologem kam chodím se to nedá vůbec srovnávat. Už jsem objednaná jinam :o))) Za mě 100% a obrovské poděkování!!!!!

Profesionální péče na úrovni, prostřední úžasné, milý a příjemný personál. Přístup pana doktora nelze jinak než chválit, stejně jako celého personálu. Já mohu s klidným svědomím doporučit a jsem šťastná, že patřím mezi pacientky této ordinace.

Líbí se mi citlý přístup, profesionalita a ochota pana doktora vše důkladně (a klidně několikrát) vysvětlit. Ochotné, usměvavé sestry a příjemné prostředí jsou velmi milý a vítaný bonus :-D Pana doktora mohu jen doporučit

Asistovaná reprodukce

Krupská 12, Teplice

Cena není uvedená

Stellart s.r.o., gynekologie

C

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!

O

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vaše problémy mohou být opravdu způsobené užíváním antidepresiv. Navštivte raději svého gynekologa a domluvte se na vyloučení poruchy menstruace způsobené případným jiným zdrav.problémem a také se s ním poraďte o jiném způsobu antikoncepce. S pozdravem Stellart

MUDr. Daniel Schmitz

• Dobrý chtěla bych miminko ale nějak to nejde mam uz velkou holku 17 letou a nechci abi byla sama. před 17 lety sem byla těhotná ale dala sem to pric nevím jestli to s tym souvisí pokoušíme se přítelem uz rok ale nic .děkuji.

Zaleží také i na Vašem a partnerovo věku. Určitě zajděte ke gynekologovi a následně do IVF centra k dovyšetření a doporučení vhodného postupu pro Vás.

MUDr. Daniel Schmitz