ordinace

Asistovaná reprodukce

Teplice, Teplice

ordinace

• gynekologie a porodnictví

S panem doktorem jsme se s manželem setkali v Pronatalu v Praze, musím vyzdvihnout opravdu skvělý, empatický přístup. Pan doktor je odborník, vše nám laicky vysvětlil, byl velmi vtipný, což nám rozhodně návštěvy na klinice zpříjemňuje. Děkujeme za takové lékaře!

Umístění: ordinace Jiný

Naprosto úžasní, jak pan doktor, tak sestřička :)) S takovým laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala, kéž by bylo v lékařství více takových. Doporučuji na milion procent:))

V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore.

Jsem moc spokojená s péčí této kliniky nemůžu jinak než doporučit. Příjemné prostředí, milé sestřičky a pan doktor ochotný vše krásně vysvětlí. Zkrátka spokojenost naprostá.

DOPORUČUJI ! Pan doktor je sympatický, vždy si udělá na Vás čas a zodpoví ochotně na všechny dotazy. Vyzkoušela jsem mnoho gynekologů a jsem ráda, že konečně jsem našla toho pravého :)

C

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!

Na gynekologii k panu doktorovi zatím nechodím, ale chystám se. Měla jsem ho u porodu a mohu jen doporučit! Tak milý a vtipný doktor se jen tak nevidí, zpříjemnil mi konec porodu a moc ráda na to vzpomínám :-)

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti v sobotu v čase oběda. Byla jsem připravená i na odpovídající přístup, jako skoro vždy v TP nemocnici. Pak doktor mě doslova posadil na zadek. Tak ochotného, příjemného a milého doktora jsem dlouho nepotkala!!! Všechno mi podrobně vysvětlil, ukázal, poučil!!!! Opravdu super. Ve srovnání s obvodnim gynekologem kam chodím se to nedá vůbec srovnávat. Už jsem objednaná jinam :o))) Za mě 100% a obrovské poděkování!!!!!

Profesionální péče na úrovni, prostřední úžasné, milý a příjemný personál. Přístup pana doktora nelze jinak než chválit, stejně jako celého personálu. Já mohu s klidným svědomím doporučit a jsem šťastná, že patřím mezi pacientky této ordinace.

Líbí se mi citlý přístup, profesionalita a ochota pana doktora vše důkladně (a klidně několikrát) vysvětlit. Ochotné, usměvavé sestry a příjemné prostředí jsou velmi milý a vítaný bonus :-D Pana doktora mohu jen doporučit

59 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den
Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
A lactofeel
Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

při správném užívání antikoncepce je účinnost při užívání antibiotik zachovaná.
Přejeme hezký den Stellart

MUDr. Daniel Schmitz

Dobrý den mam velmi bolestivý problem s infekcí kterou mam v části vagini pupku jazika a prsu za pachujici vagilni vitoki nateklou z venku bile zevnitř a bílo zeleni vitok pripdama mi to jako puchiře bolesti jsou neustali nemůžu se pohybovat nak aby jse mi spodni pradlo nedotikalo vagini mam to na obě písku vulvy prosim fej te mi vědět

děkujeme, že se s důvěrou obracíte na naši kliniku Stellart.
Prvním úspěšným krokem, jak řešit Váš problém, je sjednání si termínu konzultace s našim lékařem. Výsledkem konzultace by pro Vás mělo být konkrétní doporučení dalšího postupu, léčby.

S přáním hezkého dne
Klinika Stellart