V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore.

Asistovaná reprodukce

Jsem moc spokojená s péčí této kliniky nemůžu jinak než doporučit. Příjemné prostředí, milé sestřičky a pan doktor ochotný vše krásně vysvětlí. Zkrátka spokojenost naprostá.

DOPORUČUJI ! Pan doktor je sympatický, vždy si udělá na Vás čas a zodpoví ochotně na všechny dotazy. Vyzkoušela jsem mnoho gynekologů a jsem ráda, že konečně jsem našla toho pravého :)

C

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!

Na gynekologii k panu doktorovi zatím nechodím, ale chystám se. Měla jsem ho u porodu a mohu jen doporučit! Tak milý a vtipný doktor se jen tak nevidí, zpříjemnil mi konec porodu a moc ráda na to vzpomínám :-)

O

S panem doktorem jsem se setkala na pohotovosti v sobotu v čase oběda. Byla jsem připravená i na odpovídající přístup, jako skoro vždy v TP nemocnici. Pak doktor mě doslova posadil na zadek. Tak ochotného, příjemného a milého doktora jsem dlouho nepotkala!!! Všechno mi podrobně vysvětlil, ukázal, poučil!!!! Opravdu super. Ve srovnání s obvodnim gynekologem kam chodím se to nedá vůbec srovnávat. Už jsem objednaná jinam :o))) Za mě 100% a obrovské poděkování!!!!!

Profesionální péče na úrovni, prostřední úžasné, milý a příjemný personál. Přístup pana doktora nelze jinak než chválit, stejně jako celého personálu. Já mohu s klidným svědomím doporučit a jsem šťastná, že patřím mezi pacientky této ordinace.

Líbí se mi citlý přístup, profesionalita a ochota pana doktora vše důkladně (a klidně několikrát) vysvětlit. Ochotné, usměvavé sestry a příjemné prostředí jsou velmi milý a vítaný bonus :-D Pana doktora mohu jen doporučit

Asistovaná reprodukce

Krupská 12, Teplice

Stellart s.r.o., gynekologie

Cena není uvedená

C

Pan doktor Schmitz je velice pečlivý, ochotný a milý.
Vždy má na pacienta dostatek času a vše důkladně vysvětlí.
DOPORUČUJI!

O

46 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den často me bolí na hrudi,kdyz si na hruď sahnu kde to bolí,tak nahmatam takové malé bulky i na prsou jsou všude a to mě často trápí a na omak jsou bolestive porad a někdy strašně moc boli a taky pod pazemi me bolí ty bulky,trápí me to uz pat let a neurolozka me posílá na rehabilitace ale to mam pak jeste horší mi připadá,,jeste ty bulky boli i mezi prsama taky ,co by to mohlo byt,jeste sem si všimla ze v období před menstruaci a během a po to bolí více a to nic moc nedělám jen treba se ohnu na zem pro meho syna a zvednu ho a uz to bolí strašně a někdy i jen tak to začne řvát i v klidu,prosim poradte mi co vše by to mohlo byt,protože praktická doktorka se na mě diva jak bych s vymyslela a je to dost omezující v životě,dekuji mockrat naschledanou.

Dobrý den,
    jediné co mohu doporučit je návštěva prsní poradny, kde udělají UZ prsou. Na toto vyšetření by měl vystavit žádanku Váš obvodní lékař.
    S pozdravem

MUDr. Daniel Schmitz

Dobrý den,
    za začátek menstruace považujeme ten den, kdy menstruace začne hned ráno nebo až další den když menstruace začne po obědě. V případě Vašeho dlouhodobého špinění by jste se měla obrátit na Vašeho gynekologa. Osm dní špinění před menstruací nepovažujeme za normální a tak doporučuji vyšetření, které zkontroluje ovulaci a pomůže Vám v řešení otázek ohledně menstruace.

S pozdravem

MUDr. Daniel Schmitz