MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

Prostřední 791, 253 01 Hostivice, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velka spokojenost, moc mi pomohla s mojim gyn. problemem. Clovek ma opravdu skvely pocit z teto navstevy i kdyz musi resit sve zdravotni problemy. A navic p. doktorka rozumi i zenske psychice, coz je obzvlast dulezite pri reseni tak diskretnich zalezitosti. Jsem rada, ze jsem prestoupila k p. doktorce.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• S radostí vám oznamujeme, že rekonstrukce zdravotního střediska i ordinace je již úspěšně dokončena. Těšíme se na vás!

V roce 2007 jsem promovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci jsem nastoupila na gynekologické oddělení Nemocnice Chrudim a od roku 2008 na gynekologické oddělení Nemocnice Slaný, kde se při práci na gynekologickém oddělení, operačním a porodním sále zaměřuji na ultrazvukové vyšetření, zejména na 1. trimestrální screening a UZV ve 20. a 30. týdnu těhotenství.

Jsem certifikovanou a auditovanou sonografistkou FMF London v provádění prvotrimestrálního screeningu.

Od roku 2009 vedu gynekologickou poradnu na www.slanskelisty.cz/sl/gynporadna.php.
      V roce 2012 jsem získala specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví.

Přijímám nové pacientky.

Více zde: http://www.gynhost.cz/o-nas/

• gynekologie a porodnictví

Services

pin-iconCreated with Sketch.

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

Prostřední 791, 253 01 Hostivice, středočeský

Gynekologické vyšetření u nepojištěné pacientky od 400 kč
    Uzv vyšetření u nepojištěné pacientky od 400 kč
    Onkologická cytologie u nepojištěné pacientky od 500 kč
    1. trimestrální screening od 1 500 kč
    Antikoncepce
    Běžný termín
    Preventivní prohlídky
    Diagnostika a léčení gynekologických potíží, jejich dispenzarizace (sledování)
    Základní diagnostika a léčba sterility, spolupráce s centrem provádějícím ivf
    Klimakterium
    Močová inkontinence
    Těhotenská poradna
    Ultrazvuk a možnost uzv foto
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

• Musim rict, ze pani doktrorka i sestricka jsou skvele. Ochotne, mile a vsechny otazky jsou mile zodpovezene. Cekaci doba v cekarne je minimalni, ne jako u vetsiny lekaru pul dne. Jsem rada, ze jsem udelala zmenu a sla sem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jelikož chodím jen jednou ročně na kontrolu(celkem již 2x)-byla jsem spokojena jak s lékařkou,tak se setřičkou.Takže jim oběma děkuji :-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ultimately bad approach with clients! She literately told me I to go to other hospital because she doesn't want to speak English (even thou she knows)! To be even worse, I went there for a pregnancy check-up! She didn't even congratulate me, nor told me any advice, and MOST IMPORTANT taking vitamins!!! As this was my first pregnancy I had to be informed at least about the basic things!
      THANK GOD I went soon to other hospital where I was properly taking care of!

I strongly don't recommend her.

• R

Paní doktorka je super. Velmi milá a usměvavá. Odpoví na všechny otázky. Sestřička je moc příjemná, profesionální a diskrétní. Už dvakrát vyřešila malé nedorozumění z mé strany při objednávání. A to jen abych nepřišla na návštěvu zbytečně. Rozhodně doporučuji!

• R

Tak tady čtu, jak je paní doktorka skvělá. V ambulanci možná. V té snad nemá co zkazit. Já bohužel měla tu smůlu a dostala jsem se k paní doktorce na operační sál. Podotýkám, že jsem si ji jako operatéra nevybrala!!!!!! Paní doktorka mně doslova málem zabila. Z 15 min. zákroku, byl 7 hod. boj o můj život. Díky zásahu 2. jiných doktorů jsem přežila. O přístupu paní doktorky po operaci se nebudu ani vyjadřovat. Tato paní nepatří do zdravotnické péče!!!

• K

Pani doktorku velmi odporucam. Pristup s akym som sa este nestretla, vsetky otazky som mala zodpovedane a poradila mi vo vsetkom. Citila som sa velmi dobre! Ocenujem aj pristup sestricky. Vysmiata a mila. Objednavky dobre vyriesene, ziadne cakacky. Spokojnost. :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mily a profesionalny pristup jak pani doktorky tak sestricky. Velmi prakticky objednavaci system cez internet

• B

Jsem opravdu ráda, že jsem se u paní doktorky mohla zaregistrovat. Společně se sestřičkou tvoří výborný tým. Obě jsou velmi profesionální, vstřícné a milé. Ještě jednou děkuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi milá,má profesionální jednání a se sestrou tvoří souhru.Návštěvu doporučuji.