Ordinace praktického lékaře
Masarykovo náměstí 692, Mnichovo Hradiště

není špatná dá se sní mluvit a naslouchá

Dobrý den, je pravdou, že paní doktorka je dobrá jen pro ty co nemarodí. Vyšetřuje od stolu,takže nic moc. Pokud si o nějaký lék řekne sám pacient, tak mu ho vřele předepíše. Takže jsem si uní sám lékařem. Znám případ kdy zanedbala akutní leukémii a pacient stěžující si na bolesti zad do 3 měsíců zemřel. Bohužel mu neodebrala krev.
Pak naopak odhalila včas rakovinu prostaty a pacient se po operaci zotavil. Ale bohužel to byla náhoda, pacient šel na preventivní prohlídku, při které se krev odebírá běžně. Opravdu na její ordinaci to zachraňuje sestřička, která je vždy ochotná. To nám je ale bohužel na nic!!!!

Mohu hodnotit jen kladně k lélařce docházím víc než 10 let a zatím spokojenost.
Je pravda že náic vážného mi ještě nebylo, ale i preventivně se o mě dobře stará.
Ivana B.

výborná lékařka se srdcem na pravém místě. Vždy když potřebuju, pomůže...a to i nad rámec svých povinností...

Přeji Všem krásný slunečný den 1. 4. 2010,

Reaguji na komentář nejmenovaného pána z 29.04. 2009 = raději se ani nepodepsal, protože taková snůška pomluv, nepravd a výmyslů je opravdu odstrašující.....Proč jste se nepodepsal vy chytráku ? Když jste tak férovej k paní doktorce, proč jste anonymní ?? Odpovím Vám, jste velkej chudák !!!!

Chci tady publikovat nejenom názor můj, ale také názor spousty dalších lidí = mých známých ......

Paní doktorka Švábová je perfektní odborník, který chce zejména pomoci pacientovi, a to za každé situace !!! Přesně tak, jak to popisuje paní Hatašová!!
Dlouhou dobu jsem žil v Anglii a vždy když jsem potřeboval pomoci, tak jsem paní doktorce zavolal a ona mi vždy radou pomohla, co mám dělat....Jinak bych samozřejmě musel letět narychlo domů, a to, doufám, že všichni chápete, není laciná záležitost!!

A nejenom to = jsem u paní doktorky cca. 15 let a vždy jsem s ní byl naprosto spokojen, vždy rozhodla tak, že mi to pomohlo !!!!A vím , že nejenom mě !!!! Je to zkrátka odborník na svém místě, což se o některých praktických lékařích nedá říct ani náhodou !!!!!

A jako poslední věc - znám paní doktorku i osobně, protože i jako já, má ráda sport a aktivně ho provozuje !!!! Takže i vedle své profesní činnosti je to super člověk !!!!!

Nechápu, jak se může vzít v člověku z 29.04.2009 tolik nenávisti a lží = rád bych se s Vámi někdy potkal a vyříkal si to mezi 4 očima.....

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jan Kraus

Paní doktorka Švábová je velmi ochotná. Měli jsme doma těžce nemocného člena rodiny a paní doktorka k nám chodila v podstatě kdykoliv jsme potřebovali bez ohledu na pracovní dobu, chodila i o víkendu. Intenzivně se nám snažila pomoci, zajišťovala sanitní vůz v případech potřeby, kontaktovala charitní firmu pro případy domácího ošetření nebo píchání injekcí.
Jsem paní doktorce velmi vděčná.

Ráda bych reagovala na některá hodnocení, která mě dosti zaskočila...
Nevím, co má společného cesta do Kanady s přístupem k pacientovi a jeho léčením. Nesmíme zapomínat, že i lékař je člověk a chce-li trávit svou dovolenou právě v Kanadě, budiž mu to přáno!
Nepletu-li se, je v MH více praktických lékařů. Pokud jste tedy tak moc nespokojeni, není nic jednoduššího, než svého praktického lékaře změnit.
Pokud vím, kdykoliv MUDr. Švábová v ordinaci nebyla přítomna, byl vždy zajištěn její zástup. Nezapomínejte, že povolání praktického lékaře neobnáší pouze ordinování (v ordinaci), ale i spoustu jiných činností, které je třeba vyřídit, třeba zrovna v době, kdy jste v čekárně seděli zrovna Vy, co si stěžujete, že MUDr. Švábová nebyla přítomna.
Kdykoliv jsem MUDr. Švábovou navštívila, byla jsem vždy vyšetřena tak, jak se patří a vše mi bylo vysvětleno tak, že jsem z ordinace odcházela a mohla říct, že mi paní doktorka pomohla.
Regulační poplatky jsou stanoveny zákonem, proto bych Vám doporučovala stěžovat si na jiném místě a u jiných orgánů, než na serveru určenému za účelem hodnocení lékaře a ne zdravotnictví jako takového.
A v neposlední řadě mě udivuje arogance některých hodnotících pacientů MUDr. Švábové!!!

:-D PS: Navrhuji založit podobné servery pro každé povolání... :-D

mám stejnou zkušenost jako paní z předchozího hodnocení = obětavá, vcítivá.

Paní doktorka se starala o mého těžce nemocného strýce a to tak, že jsme ji já i celá moje rodina vděčni. Docházela k nám domů, často v pozdních večerních hodinách. I když pomoci již nebylo, její lidký přístup usnadnil všem těžké chvíle.
hodnotím profesně i lidsky na jedničku a děkuji
také péče sester byla z mého pohledu vzorná a určitě převyšovala běžnou službu

Já osobně si nemohu stěžovat. Vždy mi ochotně pomohla a vše vysvětlila. koukám jak blázen co se tu dějě? Já bych k jinému lékaři nešel. A to nejsem s paní doktor kamarád. Určutě ale lepší než je doktor Plíšková. Tu už vůbec pacienti nazajímají.