Dana Podzimková, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Dana Podzimková

Uložit

Psychiatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

MUDr. Podzimková je jednak skvělý člověk a vynikající odborník, kdyby nebyla tak už jsem dávno........, naprosto s přehledem mě vrátila do normálního života, díky


A
Ověřeny pacient

Paní doktorku doporučujeme. Je to takový náš anděl, který se pacientům skutečně snaží pomoci a nevzdává to po prvních neúspěších. Jak zde píší spolupacienti paní doktorka je přijemná, vnímavá, hodná, milá, trpělivá a spravedlivá. Pacienta bere jako rovnocenného partnera. Ne jako opravář, který se snaží opravit věc - člověka, který tomu nerozumí. Společně s ním hledá cestu, jak mu pomoci. Udělá si na něho čas, vyslechne ho a snaží se ho pochopit. Nikdy se nechová poníženě - já jsem něco, ty jsi problém. Jak píše předchůdce z člověka zbytečně nemocného, což je v této oblasti důležité, snaží se předcházet, aby si pacient vsugeroval další problémy v doměnce, že to souvisí s jeho nemoci.


Souhlasím s hodnocením dr. Podzimková. Je hodná, milá, trpělivá, člověku naslouchá a snaží se skutečně pomoci. Problémy vysvětlí a nezesměšňuje a vše, co jí pacient řekne, nepovažuje za projev choroby - rozlišuje, co je pacient schopen pochopit a co je nemoc a nepředávkovává léky (neordinuje zbytečnou medikaci.Záležíjí na tom, aby pacient netrpěl vedlejšími účinky léků a aby se skutečně uzdravil. Velmi v tom pacientovi pomáhá. Nedělá z člověka zbytečně nemocného a je spravedlivá.


Ověřeny pacient

doporučuji! Milá, vyslechne, chápavá, takhle by měl vypadat psychiatr


Zkušená, vnímavá, racionální, spravedlivá a má dar pacientovi jeho problémy rozmluvit, což pacientovi umožňuje brát nižší dávky. Pacientovi naslouchá a nezesměšňuje. Problém se snaží vysvětlit.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, která si udělá na Vás potřebný čas. Objednává na určitou dobu, takže se Vám nestane, že budete čekat nekonečnou dobu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti