Praktická zubní lékařka
Blanenská 982, Kuřim

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Po zkušenosti s paní doktorkou ji nedoporučuji. Je milá, ale zuby neléčí. Opakovaně zve na návštěvy po 14 dnech ale víceméně nic nespraví. Po návštěvě opravdových stomatologů mi bylo zjištěno přes 20 kazů! Po dotazu, zda by mi nevybrousila kaz u zubu, který jednou spravovala, byla odpověď že mám moc nateklé dásně. Za mě určitě NE.

Paní doktorka mně léčila několik let,na dotaz,proč mi krvácí dásně mi řekla,že mám parodontozu a když jsem se zeptala co s tím,tak mi řekla,že mi zuby vypadají.Naštěstí jsem přešla k opravdovým odborníkům a zuby mi byly zachráněny,ovšem všechny zuby opravené paní doktorkou Pětovou musely být přeplombovány,protože pod plombami jsem měla kazy. Je sice milá,ale už bych k ní nikdy nešla.

K této zubařce jsem chodil asi 7 let. Paní je sice milá, ale tím veškerá pozitiva končí. Za celou dobu mi nebyl udělán ani jeden rentgen a všechny zuby, na které paní sáhla zkončily tak, že se při ošetření neodstranil celý kaz, takže jsem měl chrup plný zaplátovaných zubů, kde se pod všemi plombami skrývaly kazy. Toto jsem jako pacient netušil, zjistil jsem to až potom, co jsem v nesnesitelných bolestech dorazil na zubní ambulanci. Tomu předcházelo to, že mě začal bolet zub, paní Pětová ho léčila tak, že z něj odvrtala plombu a nechala ho otevřený s tím, že se to musí nechat chvíli otevřené. To způsobilo, že původní bolest se znásobila a nedalo se spát. Došel jsem tedy k paní po 2 nesnesitelných dnech, dostalo se mi ujištění, že opět zub musí zůstat otevřený a že si mám sehnat léky na bolest. Další den jsem dorazil na zubní ambulanci, kde se doktor nestačil divit rentgenu. 5 zubů plných kazů s plombami na nich. Onen bolavý zub byl neodborným vrtáním rozpůlený napůl a držel pospolu jen zbytky plomby. Z ambulance jsem tedy odešel o zub lehčí, protože už se nedal zachránit. Z minulosti mám ještě jednu zkušenost a to, že mi jeden zub opakovaným "léčením" byl paní Pětovou léčen asi 5 měsíců. V podstatě to dokazuje to, co tu už padlo a to je to, že se paní jen snaží nahánět počet návštěv a zákroků za které je asi hodnocena(tady jen spekuluji, protože nevím jak její odměňování funguje). Každopádně všem, kteří nechcou přijít o svoje zuby radím se vyhnout paní Pětové obloukem!

preobednavky, odklady a neustale utvrzovani ze mam zuby v poradku. Odesel jsem k jinemu lekari, ktery mi konstatoval 9(!!!) kazu . Pred pul rokem dle pani zubarky ani jeden. Posledni dva vykony u zubare jsou nutnou opravou plomb, ktere mi sikovne vsadila do zubu pani doktorka tak, ze se pod nimi vytvoril kaz a dalsi budou nasledovat. Kdo jste jeste u teto doktorky, doporucuji okamzitou zmenu, pokud nechcete mit ve triceti protezu

Pani zubařka je sice moc milá ale to zuby nevyléčí. U prohlídek je vždy vše v pořádku a až na upozornění zjistí, že je někde kaz. S jednou dírou je schopná přeobjednat i pětkrát...pokaždé je nějaký problém, proč díru nemůže vyvrtat a ta se pak jenom zvětšuje a zvětšuje a zub se drolí. Zuby ovšem trhá výborně...i když to neni pokaždé nutností.

Úžasná zubařka, vždy rychle a kvalitně ošetří co potřebuji, dokonce si poradila s panickým strachem u mého devítiletého syna, který po dřívějších zkušenostech šílel jen při zmínce o návštěvě zubaře, navíc milá a sympatická paní.

Honí jenom výkony a body, stále dokola zve na návštěvy, ale zuby neléčí. Jejím přispěním může člověk brzy o zuby přijít.

Pani doktorka je člověk na svém místě ochotná,citlivá a naprosto s profesionálním přístupem ke každému pacientovi. Mohu jen doporučit.