Mulačova nemocnice, s.r.o.
Dvořákova 1207/17, Plzeň

Potoční 546, Plasy

X

K paní doktorce jsem chodila v těhotenství, kdy jsem měla dlouhodobé celodenní nevolnosti a velmi nízkou váhu. Až před porodem ve FN mi řekli, že mě v této situaci měla paní doktorka nechat hospitalizovat, místo toho mi jen řekla, že můžu být ráda, že jsem mimi donosila. Mladší sestřička byla super, ta starší hrůza. Po porodu jsem na gynekologii volala, že bych potřebovala co nejdříve ošetřit, jelikož jsem měla šílený zánět prsu, zimnici, horečku a potřebuji antibiotika. Sestřička mě odmítla objednat a dala mi pouze číslo na laktační poradkyni. Následně jsem tedy opět jela do FN na ambulanci, kde mi samozřejmě antibiotika ihned předepsali. Nikdy víc!!!

K paní doktorce chodím už 9 let a neměnila bych. Paní doktorka je vstřícná, vše semnou vždy do detailu probere, má lidský přístup a člověk se i zasměje. Kdykoliv jsem zavolala s nějakým problémem vše vyřešila, poradila. Sestřička u paní doktorky je také velmi milá. Nikdy jsem zde neměla žádný problém. Dokonce mi paní doktorka zjistila Endometriózu, zařídila mi specialistu a pravidelně semnou vše konzultuje, radí a podporuje. Doporučuji na 100%. I všechny mé kamarádky k paní doktorce postupně přešly! :) K paní doktorce docházím v Plzni do Francouzské. Dříve ordinovala v Mulačovce a tam to nebylo nic moc (špatné prostředí)

Umístění: Ordinace dlouhodobé gynekologické problémy

Paní doktorka je sice hodná, má lidský uvolněný přístup, ale pokud máte dlouhodobé záněty, jako jsem měla já, tak nedoporučuji. Chodila jsem k ní asi od března do července, každý měsíc se mi vracely gynekologické záněty i přes dodržování všech možných zásad. Kromě května jsem u ní byla každý měsíc. Paní doktorka bohužel léčí i dlouhodobé gynekologické záněty pouze pohledem. Nepřijde jí vůbec divné, že se vracíte každý měsíc se stejnými příznaky. Kultivaci či mikrobiologický rozbor neudělala ani jednou. I když jsem jí o to žádala, poprvé při prvním problému na mé první návštěvě a po druhé v červnu. Bylo mi řečeno, že kultivace či mikrobiologický rozbor je zbytečný. V překladu to znamená „zbytečný“ pro pacienta a „drahý“ pro lékaře. Jenže v těchto případech paní doktorka šetří opravdu na špatném místě. Stále jen předepisovala různé čípky a masti od oka. Musela jsem kvůli svému zdraví přejít k jiné lékařce, ta neváhala a udělala na první návštěvě kultivaci a zjistila bakterii, na kterou se už musela nasadit celková širokospektrá antibiotika Furolin. Takže paní doktorce vděčím za půlroční trápení, kvůli necílené léčbě na konkrétní druh bakterie a vděčím za úplně rozhozenou imunitu v této oblasti.

Paní doktorku mohu všem doporučit. Je velice obětavá a ve svém oboru odborník na pravém místě. Její starostlivost a péče je na dnešní dobu velice nestandardní, lidský přístup je obdivuhodný. Prodělala jsem konizaci děložního čípku a po roce co jsem otěhotněla mě paní doktorka prováděla celým těhotenstvím. Je velice pečlivá a moc fajn!

Paní doktorka je specialista na vysoké úrovni s lidským přístupem k pacientce. Jsem s ní velice spokojená. Při mých dvou těhoteství byla velice pečlivá a za to jí chci ještě jednou poděkovat.

Jsem naprosto spokojená.

Velmi dobrá :)

nejde jinak vyjádřit než slovy nej nej nej super super super mám jí ráda nikdy bych neměnila.o)

Paní doktorka je super. Je to prostě třída... Děkuji

Paní doktorka je člověk na svém místě. Je to prostě třída. Nemám co bych jí vytkla. Vždy mi dokáže pomoci.