Adresy (3)

Dvořákova 1207/17, Plzeň
Mulačova nemocnice, s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách
Potoční 546, Plasy
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Š
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace dlouhodobé gynekologické problémy

Paní doktorka je sice hodná, má lidský uvolněný přístup, ale pokud máte dlouhodobé záněty, jako jsem měla já, tak nedoporučuji. Chodila jsem k ní asi od března do července, každý měsíc se mi vracely gynekologické záněty i přes dodržování všech možných zásad. Kromě května jsem u ní byla každý měsíc. Paní doktorka bohužel léčí i dlouhodobé gynekologické záněty pouze pohledem. Nepřijde jí vůbec divné, že se vracíte každý měsíc se stejnými příznaky. Kultivaci či mikrobiologický rozbor neudělala ani jednou. I když jsem jí o to žádala, poprvé při prvním problému na mé první návštěvě a po druhé v červnu. Bylo mi řečeno, že kultivace či mikrobiologický rozbor je zbytečný. V překladu to znamená „zbytečný“ pro pacienta a „drahý“ pro lékaře. Jenže v těchto případech paní doktorka šetří opravdu na špatném místě. Stále jen předepisovala různé čípky a masti od oka. Musela jsem kvůli svému zdraví přejít k jiné lékařce, ta neváhala a udělala na první návštěvě kultivaci a zjistila bakterii, na kterou se už musela nasadit celková širokospektrá antibiotika Furolin. Takže paní doktorce vděčím za půlroční trápení, kvůli necílené léčbě na konkrétní druh bakterie a vděčím za úplně rozhozenou imunitu v této oblasti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu všem doporučit. Je velice obětavá a ve svém oboru odborník na pravém místě. Její starostlivost a péče je na dnešní dobu velice nestandardní, lidský přístup je obdivuhodný. Prodělala jsem konizaci děložního čípku a po roce co jsem otěhotněla mě paní doktorka prováděla celým těhotenstvím. Je velice pečlivá a moc fajn!


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je specialista na vysoké úrovni s lidským přístupem k pacientce. Jsem s ní velice spokojená. Při mých dvou těhoteství byla velice pečlivá a za to jí chci ještě jednou poděkovat.


K
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená.


Velmi dobrá :)


Ověřeny pacient

nejde jinak vyjádřit než slovy nej nej nej super super super mám jí ráda nikdy bych neměnila.o)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je super. Je to prostě třída... Děkuji


Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě. Je to prostě třída. Nemám co bych jí vytkla. Vždy mi dokáže pomoci.


Hodná paní doktorka,bezva přístup.


Paní doktorka je moc dobrá.díky ní nemám z ničeho strach a dokonce k ní chodím ráda.vždycky mi dokáže poradit a pomoci. nejvíce se mi líbí,její vysvětlování a přirovnávání k normálním věcem,aby člověk pochopil,co se v jeho těle odehrává. vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti