Dvořákova 1207/17, Plzeň
Mulačova nemocnice, s.r.o. (mapa)

Potoční 546, Plasy
Ordinace (mapa)

Š
Umístění: Ordinace dlouhodobé gynekologické problémy

Paní doktorka je sice hodná, má lidský uvolněný přístup, ale pokud máte dlouhodobé záněty, jako jsem měla já, tak nedoporučuji. Chodila jsem k ní asi od března do července, každý měsíc se mi vracely gynekologické záněty i přes dodržování všech možných zásad. Kromě května jsem u ní byla každý měsíc. Paní doktorka bohužel léčí i dlouhodobé gynekologické záněty pouze pohledem. Nepřijde jí vůbec divné, že se vracíte každý měsíc se stejnými příznaky. Kultivaci či mikrobiologický rozbor neudělala ani jednou. I když jsem jí o to žádala, poprvé při prvním problému na mé první návštěvě a po druhé v červnu. Bylo mi řečeno, že kultivace či mikrobiologický rozbor je zbytečný. V překladu to znamená „zbytečný“ pro pacienta a „drahý“ pro lékaře. Jenže v těchto případech paní doktorka šetří opravdu na špatném místě. Stále jen předepisovala různé čípky a masti od oka. Musela jsem kvůli svému zdraví přejít k jiné lékařce, ta neváhala a udělala na první návštěvě kultivaci a zjistila bakterii, na kterou se už musela nasadit celková širokospektrá antibiotika Furolin. Takže paní doktorce vděčím za půlroční trápení, kvůli necílené léčbě na konkrétní druh bakterie a vděčím za úplně rozhozenou imunitu v této oblasti.

Paní doktorku mohu všem doporučit. Je velice obětavá a ve svém oboru odborník na pravém místě. Její starostlivost a péče je na dnešní dobu velice nestandardní, lidský přístup je obdivuhodný. Prodělala jsem konizaci děložního čípku a po roce co jsem otěhotněla mě paní doktorka prováděla celým těhotenstvím. Je velice pečlivá a moc fajn!

Paní doktorka je specialista na vysoké úrovni s lidským přístupem k pacientce. Jsem s ní velice spokojená. Při mých dvou těhoteství byla velice pečlivá a za to jí chci ještě jednou poděkovat.

Jsem naprosto spokojená.

Velmi dobrá :)

nejde jinak vyjádřit než slovy nej nej nej super super super mám jí ráda nikdy bych neměnila.o)

Paní doktorka je super. Je to prostě třída... Děkuji

Paní doktorka je člověk na svém místě. Je to prostě třída. Nemám co bych jí vytkla. Vždy mi dokáže pomoci.

Hodná paní doktorka,bezva přístup.

Paní doktorka je moc dobrá.díky ní nemám z ničeho strach a dokonce k ní chodím ráda.vždycky mi dokáže poradit a pomoci. nejvíce se mi líbí,její vysvětlování a přirovnávání k normálním věcem,aby člověk pochopil,co se v jeho těle odehrává. vřele doporučuji.