Mulačova nemocnice, s.r.o.

• Dana Holečková

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka Holečková je moc sympatická a vtipná a když ji vidím , tak mě vždycky opustí stres. :) další pozitivum vidím i v rychlosti vyšetrení které mi zabralo tak 7 minut. To však může někomu vadit - působí to na něj možná dojmem "odfláklé práce " . Já ale pani doktorce věřím a mohu doporučit.

• Š
      Umístění: OrdinaceSlužby: dlouhodobé gynekologické problémy

Paní doktorka je sice hodná, má lidský uvolněný přístup, ale pokud máte dlouhodobé záněty, jako jsem měla já, tak nedoporučuji. Chodila jsem k ní asi od března do července, každý měsíc se mi vracely gynekologické záněty i přes dodržování všech možných zásad. Kromě května jsem u ní byla každý měsíc. Paní doktorka bohužel léčí i dlouhodobé gynekologické záněty pouze pohledem. Nepřijde jí vůbec divné, že se vracíte každý měsíc se stejnými příznaky. Kultivaci či mikrobiologický rozbor neudělala ani jednou. I když jsem jí o to žádala, poprvé při prvním problému na mé první návštěvě a po druhé v červnu. Bylo mi řečeno, že kultivace či mikrobiologický rozbor je zbytečný. V překladu to znamená „zbytečný“ pro pacienta a „drahý“ pro lékaře. Jenže v těchto případech paní doktorka šetří opravdu na špatném místě. Stále jen předepisovala různé čípky a masti od oka. Musela jsem kvůli svému zdraví přejít k jiné lékařce, ta neváhala a udělala na první návštěvě kultivaci a zjistila bakterii, na kterou se už musela nasadit celková širokospektrá antibiotika Furolin. Takže paní doktorce vděčím za půlroční trápení, kvůli necílené léčbě na konkrétní druh bakterie a vděčím za úplně rozhozenou imunitu v této oblasti.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře