Dana Hettnerová, pediatr Kladno

MUDr. Dana Hettnerová

Pediatr

Vrchlického 1985, Kladno
Dětské zdravotní středisko

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K této doktorce chodil můj syn (dnes je mu 20) paní doktorka je snad dobrá ale co tam předvádí ta její sestra s tím jsem měl vždy problémy.Je už zkrátka stará a na svojí práci rozhodně nestačí.Toho času se začínali vybírat poplatky a to byla její jediná starost.již si po té době nepamatuji přesně na typ konfliktu,ale dobře si panatuji,že jsem si opakovaně na sestru stěžoval u p.Hettnarový ,ale tase k věci stavěla jak by člověk očekával-jak za bolševika.Vždy se nakonec za sestru omluvila a tím to haslo.Také jsem nebyl vůbec spokojen s její ordinační dobou.Co se týká prostředí tak to je stejné když jsem chodil já před 30 ti lety k dětské lékařce.Nic osobního,neútulné sterilní nevybavené zastaralé.Třeba už tam ta sestra dnes není,to by věci pouze prospělo.Jinak lékařka je z Prahy a říká se o ní ,že tam by se nechytla proto podniká na Kladně.

Č

K paní doktorce jsem chodila jako dítě vždy vstřícná a milá.Teď tam chodím se synem a dcerou.
Profesionální přístup,můžu se na cokoliv zeptat,vždy ráda poradí,vysvětlí,nic nezanedbá.
Lékařska na svém místě!!!!!!
Vřele doporučuji!!!!!!!!

Chodil jsem k ní jako dítě a ted k ní chodí obě děti naprosto super přístup a profesionalita

Vždy vstřícná,ochotná,profesionální.

Marie Mustafova

Je výborná. Nikdy nic nezanedbá.

Paní doktorka ráda pomůže a vysvětlí, je naprosto skvělá.

U paní doktorky jsme zaregistrovaní krátce, ale jsem nad míru spokojená. Velice profesionální příjemný přístup k dětem i jejich rodičům. Kdykoliv mohu zavolat nebo přijít a na cokoliv se zeptat. Toto je doktorka na pravém místě. Vřele všem doporučuji!!!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a ted tam chodím se svými dětmi.Je lidská a snaží se ze všech sil pomoci.Nikdy nezanedbala péči děkuji

Stouhle doktorkou jem byl naprosto spokojen můžu jen doporučit