Oční ordinace
Ztracená 78/33, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Velmi pečlivé a podrobné vyšetření, ochotný a laskavý přístup. Přijetí po předchozí telefonické dohodě.

K paní doktorce chodím dlouho a můžu jen doporučit. Je výborný diagnostik a má trpělivost. Podařilo se jí zpacifikovat mou chronickou blefaritidu. Už jsem nevěřila, že se to podaří, vyzkoušela jsem úplně všechno od rad jiných lékařů, přes přípravky lékáren, babských rad a nic nezabíralo. Po dvouletech léčby nemám větší problémy.

K paní doktorce chodím již dlouho. Je taková zvláštní a v poslední době se mi bohužel znelíbil její přístup. Odmítá vyšetřit pacienty, kteří si přímo od ní nekupují kontaktní čočky. Při mých opakovaných problémech s očima mi sdělila, že neví jaké používám čočky, tak nemůže vědět jestli to není z nich. Přitom používám ty nejkvalitnější a nejčastější kupované čočky na internetu a doktor je snad od toho, aby mě vyšetřil. Většina jejich pacientů jsou důchodci. Nedá se u ní objednat na konkrétní čas. Spíše nedoporučuji.