Adresa

Soukromá zubní ordinace
Nádražní 43, Hustopeče

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nedám na MUDr. Dalibora Žůrka dopustit. Pomohl opravdu vždy a to i když neměl ordinační hodiny. Chodím k němu asi 20let.

A
Ověřený profil

Chodím k panu Žůrkovi od nějakých čtyř let a je možné, že právě jeho tehdější chování ke mně, jakožto k malému ustrašenému dítěti, dost poznamenalo můj pohled na věc. Takže bude asi nejjednodušší, shrnu-li veškeré mé poznatky v plusech a mínusech.

+ síla v rukou
+ akutní případy bez objednání
+ ordinační doba, která vyhovuje téměř každému
+ dlouhé životní zkušenosti s praxí

- časté opírání loktu do žeber pacientů
- pach cigaret z rukou
- často ne uplně trpělivé jednání - ne každý má asi náladu na malé vyděšené děti.. tomu rozumím.. ale uvědomte si, že to dítě pod vámi je na tom s náladou i touhou vypadnout mnohem hůř než vy.
- obliba dělat zákroky v co nejmenším "umrtvení" - nedobrá informovanost pacientů ohledně možností lokálních anestetik.
- moc nenechává odplivávat a pak se ještě dost nepříjemně diví, že se dusíte.

Takže abych to tak shrnula. Pro drsné muže asi ideální člověk na zákrok, hop šup, vytrhnu zub, nashle. Citlivější osoby mohou být trochu v šoku.. :)

Á
Ověřený profil

Troufám si říct,že je to nejlepší zubař na světě.Je to opravdu výborný zubař.Nikdy nikdo se mi tak o zuby nestaral a nesnažil se je zachránit,jako on.Jednou jsem šla,kvůli silné bolesti zubu,k jiné zubařce,když byl p.doktor nemocen a už bych to nikdy neudělala.Radši bych se umučila bolestí,než jít někam jinam.Jeho velké ruce-no ať,je to velký člověk s velkou silou,kterou využívá k trhání zubů.Aspoň se zubem nelomcuje hodinu,jako nějaký třasořitka.Strašně se zubaře bojím,ale k němu chodím se strachem ráda,protože vím,že mi pomůže.Sestřička je také skvělá,umí člověka uklidnit.Velký dík za ně... A ten,kdo nadává,ať to zkusí jinde a pak ať kritizuje..


Chodím k němu rád.


respekt,opravdu dobrý přístup a rozhodně kvalitní práce...


Ruce velké a zlaté. Srdce obrovské. Kliďas, pečlivý a přesný. Ceny má lidové. On i jeho sestřička tvoří velmi příjemné pracoviště. DOPORUČUJI !!!


Je nejlepší .


Já jako velký bojínek jsem velmi spokojená!


P

Byl jsem u pana doktora pouze jednou, a to v pracovni době,skoro nikde už se neordinovalo a on už skoro končil, ale na doporučení od pana Buchty ze zaječí mě i přez to že měl končit tak mě přijal. První jsem se bal chlap jak hora jsem myslel že my urve kus sanice, ale chytl dvakrat zahyklal a byl venku. Moc mi pomohl a hned jsem jel zpět do práce a v klidu jsem dal pokračoval v práci. I když je to obr můžu jen doporučit a vam pane doktore moc děkuji jste vyborny lekař ! Lidi a věřte že když to říkam já tak to je pravda, protože co mam za zuby já to by málo který zubař dokázal ošetření tak bravurnim způsobem jako pan Žůrek. KVALITA I PŘÍSTUP ZA 1


U
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená, svou práci dělá pečlivě a dobře!!!Mohu jen doporučit!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu