Klicperova 6, Hořice

U TOHOTO LÉKAŘE JSEM BYLA NECELÝ ROK.BĚHEM TÉTO DOBY JSEM U NĚJ BYLA 3X.2X.OK.NA PO TŘETÍ NEPŘÍJEMNÝ A JELIKOŽ BYLI VÝLEDKY KRVE V POŘÁDKU JÁ ALE BOLESTI MĚLA DOSTALA JSEM LÉKY NA NERVY.AŽ NA UROLOGII MI BEZ DOPORUČENÍ ZJISTILI ŽE OPRAVDU ZDRAV.PROBLÉM MÁM.TAKŽE JSEM TOHOTO DOKTORA PŘED MĚSÍCEM VYMĚNILA.ASI KNĚMU CHODIT 3X.ZA ROK JE MOC-A TO ŽE JEDNOU TAM JE ON A PO DRUHÉ MUDR.ATTLOVÁ TO JE TEDY VÝHRA..........

S panem doktorem Stoszkem jsem naprosto spokojená. Je velice PEČLIVÝ, důsledný, ochotný a přátelský. Konečně do Hořic přišlo něco co tu dlouho chybělo!!!
Jen mě trochu mrzí jakou náhradu za sebe v ordinaci p. doktor má. Když jsem přišla do ordinace 2x během 3 dnů(protože se potíže zhoršovali) s teplotou a nepřetržitým kašlem. Paní Attlová mě pouze nabídla paralen při teplotě nad 38 a neschopenku a řekla mně ať věřim, že bude lépe. Když jsem měla teplotu šestý den téměř v kuse a kašel celé dny a noci už jsem musela vyhledat jiného lékaře (o víkendu) a začala se léčit ze zánětu průdušek. Promiňtě, ale podle mého názoru, by tato "doktorka" neměla sedět v ordinaci!!!

Je to fakt kapacita, úžasný odborník, pěčlivý, nic nezanedbá... Po zkušenosti z doktorkou po které převzal ordinaci, je to jako dar z nebe!!! To nejde srovnávat. Pane doktore, jste náš hořický hrdina, stejně jako jste byl pro nemocné v Africe. Děkujeme, že Vás máme, hlavně nám neutečte! :-)

Velmi obětavý a přátelský k pacientům, zkrátka velmi sympatický a dobrý doktor

Velice profesionální lékař bez nejmenší chybičky. Z mé strany naprostá spokojenost. Všem vřele doporučuji.

Po všech stránkách spokojenost. Profesionální a lidský přístup, to se bohužel jinde mnohdy nevidí. Děkuji panu doktorovi, tak jeho skvělým sestřičkám.

Příjemné prostředí, skvělý přístup sestřiček, ochota lékaře.Byl jsem jako v jiném světě.Pane doktore děkujem za to, že Vám záleží na lidech a do budoucna Vám přeji jenom dobré hodnocení.Z minulou lékařkou se to opravdu srovnat nedá.

Jsem velmi spokojen.

Velice slušný, vstřícný a ochotný!

Výborný lékař...profesionál a skvělý člověk