Ordinace PL stomatologa
Talichova 825, Beroun

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

neexistuje jediná výtka k paní doltorce pouze ta, že by byl potřeba klon paní doktorky lépe více klonů- perfektní profesionál lterý pracuje bezbolestně, chodíme k paní doktorce již několik let

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Díky paní doktorce se nebojím zubaře a navíc ošetřila mého syna ve chvíli, kdy nás všichni odmítali ošetřit. Velice děkuji za Váš přístup, jsme Vám vděční..

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Paní doktorka je neuvěřitelně obratná. Ošetření kazu jí trvá nižší jednotky minut. Doslova pár sekund vrtání. Velmi empatická k malým dětem. Jsme naprosto spokojeni. Bohužel delší objednací lhůty. Rádi dojíždíme 30 km.

Výborná lékařka s opravdu lidským přístupem k pacientovi.

Velmi dobrá lékařka jezdíme za ní 25 km celá rodina

Jako školák jsem chodil za školu tím způsobem, že jsem k paní doktorce přicházel s vymyšlenou bolestí nepříliš zdravě vypadajícího zubu. Bolesti jsem se nebál a nikdy jsem neupadl v podezření :) Zbavila mne strachu ze zubaře už jako dítě. Dvoum předešlým zubařům se dařilo ve mne strach spíše pěstovat.. Dodnes k ní chodím a nemohu si stěžovat. Zuby trhá dokonale, ale i vše ostatní je na téměř bezbolestné a pečlivé úrovni. Lékař s lidským přístupem a rovněž i přístup sester musím pochválit.

Nejlepší zubařka. Od té doby, co chodím k paní doktorce Vrbové, nemám vůbec obavy z návštěvy u zubaře. Příjemná, jemná, citlivá a ochotná. S její péčí jsem maximálně spokojená. Velice kladně hodnotím nejen ji, ale i přístup sester.

Paní doktorka je skvělá,nemohu si na nic stěžovat.Chodíme pravidelně celá rodina.
Má citlivý přístup k dětem.Naší Veronice srovnala zoubky.Ani kluci se nebojí k ní
chodit.Já sám jsem měl panický strach ze zubařky,ale to ze mě spadlo když jsem př
ed 10 lety poznal paní doktorku Vrbovou.Děkuji tímto za její skvělou práci.

V podstatě nemůžu říct, že by byla španá doktorka. Jen bohužel by někdy měla jednar rychleji. Nechávala mi v puse dětské pětky, pod kterými nebyly založeny nové zuby tak dlouho, až srostly s kosí a trhání bylo velmi obtížné - ale to už řešil jiný lékař.

Paní doktorka,je citlivá a milá k pacientům.Vždy mi pomohla od bolesti.