Tázlerova 747, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Prijemna, mila a super lekarka, vrele doporucuji. Nic nenechava nahode, je opatrna a pecliva, vzdy vyslechne a poradi.

Velmi pečlivá a příjemná lékařka.Dle mé zkušenosti nenechává nic náhodě,vždy pečlivě vyšetří, nechá udělat potřebné odběry a při komplikovanějších potížích vždy odkáže na odborného lékaře.Což si myslím,že je u obvodního lékaře velmi důležité!!!

Velmi pečlivá a milá lékařka i sestra, vždy jsem byl spokojený. Jsem rád, že chodím tam, vím že to není všude.

Super.

Zatím jsem lepší doktorku za svůj 50-tiletý život nepotkala. Hodná, milá, ochotná.

Lepší lékařku by jste těžko hledali.. !!!

Paní doktorka je dobrá při běžném onemocnění typu chřipka. Pokud u ní jste ale měsíc, dva, nedej bože i víc, pak už jí je pacient na obtíž. U mě se už pomalu křižuje, když mě vidí a to nejsem žádný hypochondr. Za svůj 35letý život jsem poprvé dlouhodobě nemocný. zájem jen zpočátku, potom snaha přehrát mě na někoho jiného a už se nejlépe ukázat jen pro další papír s prodlouženou neschopností. zkazil jsem si mínění. a to jsem ji pokládal za opravdu nejlepší doktorku v Turnově.

Lidský přístup, milá a ochotná lékařka. Z mého pohledu nej..., prostě nemám stres - když už mi něco je - že budu odmítnuta či snad, že moje přítomnost bude na obtíž. Názor o tom, že je to jak za totality nechápu - zřejmě kdosi zahořklý či notorický stěžovatel. Nebo že by snad nutně potřeboval neschopnku? :-)

Neznám lepšího. Lidsý přístup k pacientům. Lékař na svém místě.