Adresa

Miličova 4, Prostějov
Prakt. lék. pro dospělé, Dr A.Štourač

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

B
Ověřeny pacient

Za mě zatím velmi dobré hodnocení. Když jsem v práci téměř do večera, tak jsem fakt ráda, že se najde ordinace, která má i netradiční ordinační dobu, to se málo kdy vidí, a diskutující s negativním ohlasem na ordinační dobu to zřejmě nechtějí pochopit, že ne každý si může odbíhat z práce, jak se mu zachce. Za mě hlasuju +++++. P.S. a že mají tu ordinační dobu navíc ještě zkrácenou !?! Co vám na tom lidi vadí !?! Žijte a nechte žít.


Vřele doporučuji!


Výborný diagnostik, milá, smysl pro humor, velmi mi pomohla. Děkuji


bezchybnost,příjemnost,smysl pro humor


zkušená praktička


chodím k paní doktorce již 22 let a jsem velmi spokojená neměnila bych za jiného lékaře.


T

Tato praktická lékařka mi naprosto vyhovuje. Přístup je profesionální a nenucený. Lze navrhnout i metodu vlastní léčby. Sice málokdy obstojím, ale alespoň mi ji s klidem rozmluví. Setkal jsem se totiž v minulosti s lékařkou, která psala výhradně paralen. Když ten nezabral tak psala paraleny dva. Dr. Štouračová se mým problémem vždy zabývala a nevyhnutelnou léčbu (antibiotika aj.) používala jen pokud to bylo opravdu nutné. Na výhodu odpolední ordinační doby .


L

TENTO TÝM LÉKAŘŮ JE NAPROSTO V POŘÁDKU.VŮBEC SE MI NEZDÁ ŽE JSOU AROGANTNÍ JAK NĚKTEŘÍ PÍŠÍ.MI S MANŽELEM MÁME ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ A NIJAK NÁS NEODSOUVAJÍ JÁ MOHU JEN DOPORUČIT


Je to určitě zajímavý pár, nikdy jsem nepociťovala nejakou aroganci.JSou spíše pro přírodnější léčbu, což mi vyhovuje...


Už dávno bydlím jinde a mám jiné lékaře, ale na oba manžele Štouračovi vzpomínáme s manželem moc rádi :o) Vyhovovala nám i možnost odpoledních ordinačních hodin a pokud si pamatuji, tak ve volném čase jezdili i za pacienty. Já oba manžele doporučuji :o)))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti