Sam. ordinace PL - stomatologa
Petra Fastra 260, Říčany

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Dr. Prouzová odmítla ošetřit mého 84letého otce s bolestí zubů, přestože je její pacient, a místo toho ho poslala na dentální hygienu. Otekla mu tvář, musel být akutně ošetřen jinde, kde mu trhali zuby a dostal antibiotika. Je nepříjemná, nic nevysvětluje, nutí svoje postupy. Už k ní nebude chodit.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka na mě působila tak, že ji její práce nebaví. Nevysvětlovala, co dělá, neinformovala mě o možnostech léčby. Když se řešilo, jakou výplň do zubu má použít, tvářila se otráveně, že mi musí vysvětlovat rozdíly mezi výplněmi. Sama poradit nedokázala. Při každé návštěvě mi vrtala alespoň jeden zub. Domnívala jsem se, že se mi tolik kazí zuby. Když jsem však zjistila, že mi předělává rok starou amalgamovou plombu, uvědomila jsem si, že patrně většina jejích zákroků jsou opravy nepovedených výplní.
Přešla jsem k jinému lékaři, který musel všechny výplně předělat a řekl mi, že bezpodmínečně musím začít používat zubní nit.

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji!!.
Paní doktorka mi ošetrovala zubni kaz,po třech dnech jsem trpěl šílenou bolestí.Ve velkých bolestech jsem za paní doktorkou byl v rozmezí tři dnů na kontrole a bylo mi řečeno že jsem jen citlivý a že je to normální reakce.Nakonec jsem se ocitl na pohotovosti kde mi bylo řečeno že mám zánět zubni dřeně v důsledku výplně bez vyčištění kanalku.Nakonec mi zub musely umrtvit.
Po te jsem se dozvěděl že Paní doktorka je temihle postupy vyhlášená.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Jsem pacientem p. doktorky téměř 15let. Co se týče lékařské práce paní doktorky, na to si stěžovat opravdu nemůžu. Jen mi třeba není úplně příjemné, že v posledních cca 5 letech, se doba na kterou jste se objednali, stala dobou orientační. Někdy čekám 15-30. Ano, nejsem bezproblémový pacient, taky jsem pár let péče o zuby vynechal. Ale možná, o to víc jsem zvědav na to co mi v ústech při ošetřovaní mých zubů provádí. To u paní doktorky Prouzové vadí. Přece jenom platíme my pacienti za opravy chrupu, který jsme si vlastní vinou poškodili, vlastními penězi. A za zuby to nejsou zrovna malé částky, tak bych byl rád informovanější co se mi v ústech bude provádět.

Paní doktorka je velice pečlivá. Z jejích lékařských úkonů je znatelná odbornost. Zákroky jsou rychlé, přesné a precizně odvedené. Velice na ní oceňuji prima komunikaci. Na pravidelné návštěvy k ní chodím ráda a téměř beze strachu. V ordinace se dá i zasmát a s doktorkou polemizovat. Pracuje s rentgeny zubů pro přesnou diagnózu zubních kazů. Kladem je i to, že k ní může chodit celá rodina. Léčí i malé děti. Za sebe určitě doporučuji!

Paní doktorka Prouzová je mým stomatologem již přes 20 let. Určitě nejsem úplně jednoduchý pacient. Mám od mala problémy a jsem častým návštěvníkem ordinace.Jen díky její péči mám stále vlastní chrup. Paní doktorka je někdy přísná, ale to je určitě správné. O zuby je třeba pečovat a pravidelně docházet do ordinace je nutné. A to z Vás paní doktorka dostane. Je to výborný lékař.
Eva Beckerová