Ordinace praktického lékaře
Nádražní 1, Plzeň

Výborná lékařka, ke které má člověk důvěru, profesionální a milý přístup k pacientům, bohužel už ale skončila a bude obtížné najít adekvátní náhradu.

Nemám, co bych řekla negativního k paní doktorce. Chodíme k ní celá rodina již desítku let a nebyla návštěva u lékaře, abychom nebyli spokojeni. Její zodpovědný přístup není v dnešní době až tak samozřejmý.

Díky paní doktorce, mámbolavé ruce, s trvalým následkem !! NEDOPORUČUJI !!

MUDr. Pospíšilová je velice dobrá lékařka. Volmi si u ní vážím, že do mě necpe antibiotika jako to umí ostatní lékaři při virózách. Přesně ví, kdy odeslat na vyšetření k odborníkovi. Je ochotná a profesionální. Doporučuji.

Já jen mohu souhlasit s předchozími názory, paní doktorka je opravdu ochotná a se sestřičkou tvoří skvělý tým.

K paní doktorce chodím zatim jen krátce, ale rozhodně si nemohu stěžovat. Vřele doporučuji.

Na paní doktorku nemám dopustit. Je to odborník na svém místě a má velmi milý a lidský přístup. Děkuji a mohu jenom doporučit.

Skvělá paní doktorka, moc příjemná, komunikativní, nápomocná... sestřička taktéž. Docházíme k paní dr. se synem cca 3 roky a jsme velice spokojeni, nic nezanedbává, naopak je velice pečlivá!! Kdyby to bylo jen trochu možné, hned bychom ji brali jako rodinnou lékařku :-) Vřele doporučujeme!!

Vynikající lékařka s velmi dobrým a ochotným přístupem k pacientovi.

C

dobrá diagnostička s kladným přístupem k pacientum