Praktický lékař stomatolog
Měchurova 658, Klatovy

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velmi příjemný personál.
Profesionální přístup.

Vybavení ordinace špičkové, ale přístup k pacientům o poznání horší...Ošetření u paní zubařky je podmíněno využíváním služeb dentální hygienistky, která si samozřejmě nechá zaplatit i zákroky, na něž máte v rámci profylaxe nárok zdarma od zdravotní pojišťovny (např. odstranění zubního kamene). Na návštěvu je nutné mít s sebou větší hotovost, přičemž rozhodně není samozřejmostí, abyste dostali doklad o zaplacení, respektive nedostanete jej, pokud si o něj výslovně nepožádáte. Paní doktorka se evidentně orientuje na "high class" klientelu, jejím cílem podle všeho není stomatologie záchovná, nýbrž hlavně estetická a protetická, za kterou si nechává velmi dobře zaplatit. Přičemž já osobně jsem nebyla spokojena ani s výsledkem její práce. Po změně stomatologa jsem jenom žasla nad tím, na co všechno mám ve skutečnosti od pojišťovny nárok, pokud nějakou nadstandardní péči hradím ze své kapsy, dostanu doklad, na kterém mám přesně uvedeno, za co platím. Nehrozí pak, že si lékař nechá tentýž zákrok proplatit znovu od pojišťovny v domnění, že běžný pacient-laik se neorientuje v položkách, na které má nárok a na které nikoliv. U jiného zubaře jsem také daleko spokojenější co se týče přístupu ke klientovi, každý zákrok je mi trpělivě vysvětlen a mám možnost se zasvěceně o zákroku rozhodnout. To u paní doktorky nefungovalo, za sebe tedy - rozhodně nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodila od malička. Vždy jsem platila i za umrtvení zubu, což mi přišlo přehnané. Když jsem přešla k jinému zubaři, našel mi 9 kazů. Udiveně jsem na něj zírala, protože mi paní doktorka říkala, že mám vše v pořádku. Jediné co mohu říct je, že k paní doktorce už nikdy nepůjdu.

Čištění zubního kamene,placené pojištovnou 1x vrtání a nepovinná fluoridace 1300 kč.....nejdražší zubařka široko daleko...

U paní doktorky je péče jako na soukromé moderně vybavené klinice,rád si za kvalitou na zubní ošetření přijedu do Klatov (a nejen já) a vím,že jsem ošetřen na 100%.

Díky péči paní doktorky Petrmichlové a Kubecové jsem znovu získala zpět krásné zoubky!Po předchozí péči jsem měla pusu plnou černých plomb a zánět na dásních,zubní kámen mi nikdy nikdo tak perfekně nesundal.Zde mě naučili,jak se o zuby a dásně starat,aby zůstávaly stále zdravé,bílé.

Do této ordinace chodím již přes 10let a vidím zde neustálý rozvoj.Zde je práce koníčkem!Ordinace je vybavením na velmi vysoké úrovni,paní doktorka a celý kolektiv jsou profesionálně na výši,vždy se mi dostane odborné pomoci i rady.Kdo chce mít svoje přirozeně krásné zuby a zdravé dásně tak tady jste na správném místě!

Sice vybavení ordinace slušné,ale za všechmo si nechá moc dobře zaplatit,ani předem neřekne,kolik to bude stát!Lidi dělí na ty "lepší" a ostatní.Podle toho vypadá i její péče.Koho nechce ošetřit,klidně mu řekne,že má všechno v pořádku a jiný doktor najde kazy,které jsou vidět na první pohled!!!
Nejdražší doktor široko daleko,arogantní a neochotný,dlouhý objednací doby!!!!

Bohuzel nemohu srovnat s jinym stomatologem, ale rozhodne doporucuji - vyborny pristup, kvalitni vybaveni ordinace.

Výborná péče