Sam. ord. PL pro dospělé
Pod Kaplankou, Beroun

Ž

Rázná ale opravdu výborná lékařka. Kdykoli jsem potřebovala pomoci byla tady, vždy mě raději poslala po všech čertech než aby něco zanedbala. Lékařka která ctí bílý plášť. Jsem moc ráda, že k ní můžu chodit. Děkuju paní doktorko. Mikulášová Ž.

Velmi pečlivá a ochotná pomoci

Pani doktorka Pěničková je lékařka na svém místě.Rázný přímý přístup,ochotná,pečlivá.Absolutně jsem s ní já i celá má rodina spokojená.
Děkujeme že jste.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Pěňďule je nejlepší... :-))) RH

Velice kompetentní lékařka (taková je jen jedna z deseti).

Velmi pečlivá a důsledná lékařka.

Zdravím Všechny, to čekání je sice někdy hrozný, ale většina čekajících , ví, proč si ráda počká, paní doktorka je sice rázná, ale ví co dělá a pomůže a sestřička taky super.Je fakt , že to se často nevidí, můžu jenom doporučit.

Paní doktorka přistupuje k pacientům pečlivě. Nikdy nic nechce zanedbat a pacienty pošle na různá vyšetření. Jsem ráda, že je má lékařka.

Paní doktorka splňuje nejen profesionální hlediska přístupu ke svému pacientovi, ale také volí individuálně - lidský a sociální přístup, kdy boří mýtus bílého pláště, kdy by se apriori mělo jednat o lékařskou autoritu. Paní doktorka je přirozenou autoritou a nijak to neubírá na jejím profesionálním přístupu ke svým pacientům.
Třebaže ordinaci navštěvuji preventivně dvakrát za rok, za to však přes deset let, mé zkušenosti jsou stále pouze ty nejlepší. Paní doktorko, děkuji.

pani doktorka Penickova je fakt nej,sme u ni s mamou a segrou a sme sni fakt spokojene