Dagmar Paťhová, pediatr

č.d. 116, Hosín

Krátká 221, Hrdějovice

Borek

Umístění: Pediatrie

Nejlepší doktorka! Vždy pozná nemoc ještě dříve, než obdrží výsledky z laboratoře. Ani by ty laborky nemusela nabírat :-). Doufám, že bude ve zdraví ordinovat ještě spoustu let.

Nej lékařka ,.chodila.jsem k ni ja jako dite ae.děti k pani doktorce take chodi jem.max spokojena , je to profesionální lekarka je hodna ma.skvely pristup a.moc ochotna , skoda ze.neni tolik.skvelych lekaru vice 'moc.doporucuji

Vynikající paní doktorka jak po profesní stránce tak i lidské. Raka a Adélka Janečkovi

K paní doktorce chodíme již 8 let se synem a 3 roky s dcerou a máme pro ní jen to nejlepší hodnocení. Několikrát jsme jí "otravovali" o víkendech a večerních hodinách a vždy nám ochotně poradila, několikrát nám přijela ve vážných stavech dětí na kontrolu i domů. Vždy řekne: "kdyby byly komplikace, zavolejte mi". Při synových potížích s ledvinami měla přesnější názor než specialisté v nemocnici. Paní doktorka je opravdu výjimečný člověk, a to jak po profesionální, tak i po lidské stránce. Stejně tak celá její ordinace. Paní doktorku máme opravdu moc rádi a je ten 100% člověk na svém místě. Paní doktorko, velice Vám děkujeme.

moc hodná, velmi vnímavá paní doktorka, jsem ji velice vděčna za to, že přijala obě mé děti. Cítíme se u paní doktorky velice přjemně a to i díky hodné paní sestřičce. Pomůže, poradí, nikdy nás neodbyde. Děkuji ještě jednou, maminka Nicolky a Adámka

Pro mě je pani doktorka,jednou z nelepších a nejpříjemnějších dětských lékařek,mému synovi zachránila život a za to jí děkuji.Červencová

U paní doktorky Paťhové se nedá jinak než za 100%:) Byl jsem u ní až do 18 let a nalézt u lékaře takový mix milého přístup, ochoty dojet klidně domů a celkové odbornosti je vysloveně vzácnost:)

Skvělý dětšký lékař, doporučuji

Výborná paní doktorka, pečlivá a milá. Raději pošle na vyšetření, než by něco podcenila. Má moc hezký vztah k dětem a rodičům vše vysvětlí jako rovnocenným partnerům. Jsem moc ráda, že k ní chodíme.

Paní doktorka Paťhová, je velmi příjemná a milá doktorka. Jsme s ní velmi spokojení, má skvělý přístup k dětem, vše vysvětlí. Chválíme i přístup sestřiček, vždy jsou příjemné a dobře naladěné- je to skvělý tým. Pavla Fiktusová