Dagmar Pajdlová, gynekolog Teplice

Dagmar Pajdlová

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Doubravská 25, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Paní doktorky aby se každá selčna, paní, nebo starší dáma bála. Moc dobrou pověst tedy nemá, a nad mými problémy několikrát mávla rukou, nedokázala poradit, kolikrát se vysmívala. A ta převlíkárna je tedy opravdu příšerná, soukromý absolutně žádné. Vyšetření mě od ní vždy bolelo. Ještě, že už neordinuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

chodím k Paní doktorce od roku 98 a jsem spokojena nikdy nic nezanedbala a tři riziková těhotenství jsem díky péči paní doktorky zvladla já i mé děti bez zdravotních koplikací za to ji moc děkuji Bartošová


Před 20 lety provedla velmi úspěšnou operaci v době mého těhotenství a díky MUDr. Dagmar Pajdlové máme dnes dceru, která nám je zatím jenom k radosti! Děkujeme. Ježkovi z Přítkova


Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem chodila cca 5let, za celou tuto dobu mi neudělala cytologické vyšetření a její představa preventivní roční prohlídky byla taky poněkud divná. To jak mám vypadat prohlídka jsem zjistila až u dr. Hubáčka, který mě i každý rok upozorňuje na cytologii. O přístupu snad ani mluvit nebudu, hrůza. A to, že když jsem byla objednaná na 14:30 a přišla jsem na řadu až v 16:00 to je taky tragédie. A ta přísedící sestřička a ta opravdu "soukromá" převlíkárna je už jen třešnička na dortu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já chodím paní doktorce už taky strašně dlouho, je pravda že zanedbala mou péči a skončila jsem daleko u jiného doktora kteremu ted dekuju za to co mam doma ) chodim k ni pouze pro prasky a na kontroly si jezdim jinam....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejsem s paní doktorkou vůbec spokojená. Jako nic strašného se mi u ní nestalo, ale je dost nepříjemná..a nelíbí se mi ten způsob té malé šatničky, že tě pak vidí ten kdo jde po Tobě vslečenou..Jednou jsem byla u jiného gynekologa na vyšetření a to bylo uplne o necem jiném, tam jsem se cítila příjemně, byl milý, citlivý, a né jako ona...chci si změnit gynekologa a asi to i udělám, až najdu nějakeho opravdu dobrého..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U paní doktorky jsem spokojená vždycky mi poradila dobře i doporučila správnou léčbu.


Na paní doktorku si nemůžu ani v nejmenším stěžovat. Chodím k ní asi 15 let, poté, co jsem na své první gyn. prohlídce u jednoho dosud praktikujícího teplického gynekologa zažila neuvěřitelně arogantní a necitlivý přístup. Rozhodla jsem se, že k mužskýmu už nikdy a hledala jsem gynekoložku. Narazila jsem na dr. Pajdlovou a u ní už zůstala a dokonce u ní absolvovala i těhotenské poradny s mými 4 těhotenstvími a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by byla nepříjemná, nebo něco zanedbala. Je pravdou, že se moc nesměje, ale stačí s ní najít společnou řeč a je v naprosté pohodě. I co se vyšetřování týká, tak je ohleduplná, pokud potřebuji něco vysvětlit, tak mi to vysvětlí. Při problému, který nespadá do její kompetence mi dobře poradila. Nedá se srovnávat dr. David a dr. Pajdlová. To je hra na úplně jiném hřišti, ale z mého pohledu rozhodně není taková stvůra, jak vyplývá z některých udělených komentářů. Já si na ní nemůžu stěžovat.


Velmi zkušená lékařka.Na rozdíl od dnešních mladších a třeba i příjemných gynekologu si prošla dlouhou praxí na nemocničním oddělení.Mnozí z nich by se mohli od Dr.Pajdlové učit.


jankary
Já chodím k paní doktorce asi pět let,jsem v celku spokojená,po přečtení několika hodnocení....začínám mít obavu,zda mám mozek v pořádku....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti