Dagmar Mlejnková, pediatr Ostrava

MUDr. Dagmar Mlejnková

Pediatr

25 názorů

Uložit


Adresa

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
25 názorů

Ověřeny pacient

Důrazně před touto rádoby Paní Doktorkou varuji u syna nedokázala rozpoznat náběh na levostranný zápal plic se synem syn je hemiparetik se shuntem pro odvod mozkomíšniho moku ještě ten den jela přítelkyně na pohotovost kde mu ten náběh diagnostikovali dostal antibiotika zvažuji zda se neobratit na právnika

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nepříjemná doktorka, s dětmi zachází surově. Vyšetřuje kojence s prsteny na každém prstu. Naše dítě poškrábala při vyšetření a násilím chlapcům přetahuje předkožku. Maminky, vyhněte se jí obloukem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Mam 3leteho syna.Přehlasila jsme ho od jiné dokt.s kterou jsem nebyla spokojena.Oproti ní je p.Mlejnková trpělivá,s prckem komunikuje a snaži se mu vždy vše vysvětlit co bude dělat...má totiž hrozný strach z doktorů.Jasně někdy to prostě nejde a musí se to udělat rychle a bez řečí,ale to je jen občas. Nezažila jsem zatím aroganci ani jiný špatný impuls od p.doktorky ani sestřičky. A taky se snaží vždy řešit nějakou variantu léků,nikdy nedá jen antibiot.,nebo paralen a nazdar. Jsem spokojená...všichni jsme někdy omylní a někdy unavení...a nebo je někdo kdo má v práci 365dní v roce dobrou náladu? Sýkorová


K
Ověřeny pacient

Tato lékařka by měla zvážit své povolání, způsobila mi vážné zdrav. problémy ze kterých jsem se musela zotavovat skoro 5 let, to nemluvím o zanedbaném zápalu plic a nerozpoznání i obyčejné angíny, každý další doktor u kterého jsem kvůli vzniklých problémů byla se smál a zároveň děsil, jak něčemu takovému můžou dát vůbec svolení léčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím se svými dětmi už odmala a několikrát jsem měla chuť sbalit karty a vypadnout.
Neustále něco řeší. Přijdete s problémem a ona začne něco vyčítat, mentorovat a je dost protivná.
Nemám z ní jako z člověka vůbec dobrý dojem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní doktorce se teprve chystám přihlásit mé miminko...a doufám, že naše zkušenosti budou jen dobré. Vždy je težké si vybrat lékaře, který by vám na 100% vyhovoval...protože každý člověk je povahou jiný. Měla jsem doktorku-homeopatičku...která byla arogantní,šlo jí jen o prachy (sezení stály jak u psychologa) a dva roky mě léčila s něčím, co jsem vlastně neměla...tedy spíš nebyla mi schopna říci, co to vlastně je, a pak jak jsem zašla do nemocnice (už mě došla trpělivost)...od toho prápení bylo do 14 dnů pokoj a taky se to obešlo bez prášků. Ale můj manžel je s ní spokojen, prý mu moc pomohla s jeho alergií a vlastně vždy, nikdy k němu nebyla arogatní. Takže z toho vyplývá...že si prostě občas lékař nesedne s pacientem...a pak jsou z toho všechny problémy. Po zkušenosti radím...pokud si myslíte, že lékař se zmýlil v anamnéze, máte i jen vnitřní pocit nedůvěry...obraťte se na lékaře v nemocnici- dvoje oči, dva názory= vždy lepší než jeden. Výhoda v našem státě je to, že si lékaže můžeme zvolit...někde si ho nemůžou ani dovolit.


Ověřeny pacient

Hodnotím tuto lékařku jako nejlepší. Měla mě v péči od mého narození až do cca 20 let a nemohu si ji vynachválit. Teď čekám dítě a i když je pro mě Poruba dost z ruky, budu k ní chodit i přes značnou vzdálenost.
Vždy byla ochotná, milá, a i když jsem vážně stonala, nikdy mě necpala antibiotiky, či nedokázala doporučit léčbu. Mému bratrovi dokázala odhalit epilepsii v počátečních stádiích a díky ní dnes žije dost plnohodnotný život. Děkuji paní doktorko.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od malička,ted mi je 20 let a chodí k ní i můj 4 mesíční chlapeček!JE to užásná lékařka, která ve všem poradí, je velmi vstřícná a příjemná a sestřička to samé!NIkdy u mě nic nepodcenila a vždy radči posíla na vyšetření aby se ujistila!!


Ověřeny pacient

Zdravím. Já jsem s touto doktorkou i sestřičkou nad míru spokojený. Znám ji od svého narození a nemůžu si na nic stěžovat. Teď se stará i o mého syna a zatím jsem na žádný problém nenarazil.


Ověřeny pacient

Nerozumím, jak může někdo tuto "lékařku" hodnotit kladně. Asi jste něměli "to štěstí" poznat jejích "kvalit". Od narození syn plakal, co ji viděl. Neměla ani snahu o vlídnější přístup - chladná, odměřená, falešná. Ve dvou letech byl paní doktorkou naočkován trojvakcínou nachlazený. Do týdne vysoké horečky, které po Paralenu neustupovaly - sestra Mlejnkové na dvě telefonicé prosby o radu jen doporučila zábaly a vydržet. Pak febrilní křeče, zapadlý jazyk, zástava dechu, bezvědomí. Téměř nám zemřel v rukou, nebýt návštěvy u sousedů - zdravotní sestry, která nám syna oživila než přijela záchranka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti