Praktický lékař
Husova 18, Plzeň

Umístění: Praktický lékař Jiný

Naše rodinná lékařka již mnoho let. Neměnili bychom. Paní doktorka je odborník na svém místě, vždy ochotná, příjemná, lidská, tento přístup se dnes hned tak nevidí. Stejné hodnocení patří i sestřičce. Pacient v takové ordinaci nemusí mít obavy se na cokoliv zeptat.

Umístění: Praktický lékař Jiný

paní doktorka je velmi empatická, rozumí své práci, dokáže i poradit ohledně ostatních specialistů. Vždy si najde čas. Má velmi šikovnou sestřičku, díky ní se nebojím injekcí

k paní doktorce chodím už spoustu let , nemužu si ani trochu stěžovat ,vždy ochotná a pomuže , vděčím jí za to že mě za včasu udělala potřebné odběry a včas nemoc odhalila a poslala k odborníkovi . to platí i o sestřičce , já bych určitě neměnila

Velmi milá, ochotná a pečlivá paní doktorka. To samé lze říci i o sestřičce. Velice si paní doktorky vážíme a děkujeme jí i sestřičce za péči, kterou nám věnují. Mému manželovi zachránila život včasným odhalením vážné nemoci. Nelze najít slova, kterými bychom jí mohli dostatečně poděkovat.

prostě člověk na svém místě

Velice příjemná ochotná, rozumí své profesi, nedává bezmyšlenkovitě antibiotika na vše co se dá léčit i slabšími přípravky. Vzbuzuje důvěru nejen pí. Dr., ale i sestřička. Jsem vysloveně spokojená a rozhodně u pí. dr. Minářové zůstanu.

Vynikající, dělá čest své profesi. Odborník, kultivovaný projev, empatik. I sestřička. Prostě radost navštívit takového lékaře. F.V.

Myslím, že se jedná o velmi zodpovědnou lékařku, která kromě své odbornosti, má velmi pěkné chování k pacientům. Nelze opomenout, že si vybírá k sobě spolupracovnici, která má rovněž pěkný přístup k pacientům.

Sklvělá lékařka, která nikdy nic nezanedbá, nelituje času na detailní anamnézu, zajímá se jak o stav fyzický, tak i psychický. Chodíme k paní doktorce s přítelem a moc si jí vážíme. Michaela Paťková

Měla jsem možnost poznat pár praktických lékařů a myslím si,že paní doktorka Minářová je skutečně nejlepší.Z hlediska odborné péče i jako člověk.