Adresa

Dolní 101, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
41 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší paní doktorka, ochotná, milá, krásně se chová k malým dětem. Poradí. Nová sestřička je taky moc super! Lepší jsme si nemohli najít. Moc doporučuji


Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka i sestřička.Obě jsou profesionální,milé s lidským přístupem.Ochota paní doktorky je až nad rámec její práce,jsou užasné.


W
Ověřeny pacient

Paní doktorka je přátelská, sympatická, hodná, opatrná a rozumí dětem co je podle mne to hlavní. Chodím k ní už od mala. Nikdy nic nezanedbala, a vždy se mi snažila pomoc jak mohla. Na děti vždy byla hodná. Doporučuji všem:-)


E
Ověřeny pacient

Pred 28 lety jsem zacala chodit k PANI doktorce Janicove s tremy detmy,vzdycky byla mila a skvela k detem,nikdy se nebaly a pokazde pomohla a poradila nejlip,jak jen mohla!Dnes k ni chodi uz muj vnuk a stale je mila a skvela,za co ji muzu jen podekovat a doprucit vsem maminkam s jejich ratolestmy


Ověřeny pacient

Paní doktorka se skvělá, chodím k ní s oběma dětma, ale ten starší už bude muset hledat lékaře pro dospělé a obávám se že takovou lékařku, ani jí podobnou jako je ta naše nenajde, dcera k ní bude docházet ještě dost dlouho a i když jsme se odstěhovali, raději dojíždíme, je skvělá, jsme jí vděční za zdraví našich dětí. Vřele doporučuji :-)
Tomanovi


M
Ověřeny pacient

Co se týká paní doktorky, dala bych 5 hvězdiček. Je úžasná. Neměnila bych! Co se týká sestry, hodnocení bych dala velmi slabé. Působí zmateně a někdy až dotěrně. Když paní doktorka není v ordinaci a má za sebe záskok, hraje si na velkou šéfovou. Uvažovala jsem, že díky ní pediatra změnín, ale takovou paní doktorku bych už asi nikde nesehnala :-(((


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku všem doporučuju je skvělá milá k dětem antibiotika rozhodně nedává zbytečně chodím k ní už 10 let s dětma naprostá spokojenost jen ta sestra je fakt někdy divná zmatkařka někdy ji nerozumím co po mě vlastně chce ale to je mi fuk duležité je že paní doktorka je perfektní :-)


.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá měla jsem ji já a ted k ní chodím s dcerou a nemůžu si stěžovat na nic. Pouze sestra je někdy nepříjemná ale paní dr nikdy.Jednoznačně Doporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu velmi dobrá. Bydlíme v Praze a když jsme měli zdravotní problémy s dětmi, vždy nám moc pomohla, vyšla vstříc a opravdu umí léčit. Nebála bych se jí svěřit dítě. Před ní jsme byli u třech doktorů, kteří nepoznali diagnozu a já se doktorů v Ostravě začala bát. Díky paní doktorce jsem obavy ztratila, špatní doktoři jsou i v Praze, kdekoli. Pečlivě si doktory vybíráme a k paní doktorce bych kdykoli s dítětem zašla, protože je opravdu velice dobrý doktor, který rozpozná diagnozu. Antibiotika rozhodně zbytečně nedává. Paní doktorky si moc vážíme. Je opravdu skvělá.


L
Ověřeny pacient

Můžu jen doporučit, doktorka výborná,sestra trochu zmatkařka co neumí přiznat chybu ale o sestřičku tady nejde. Zahlédla sem tu komentář, že paní doktorka píše na všechno antibiotika, tak to podle mého názoru není pravda, vždy hledá jinou cestu a při nejhorším antibiotika napíše, ale je to pro ni zlo. Takže nevím o čem paní z komentáře mluvila. Chodila jsem k ní já jako malá a teď chodím i s dcerama, můžu jen doporučit hodná, nic nenechá náhodě radši pošle na 10 vyšetření jen aby byla v klidu :) opravdu super přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti