Ordinace praktického lékaře
Bolevecká 34, Plzeň

U lékařů je nejvíce skličující, jejich projev vlastní nadřazenosti a nepříjemné chování, protože, když už je člověk nemocný, potřebuje se u člověka, kterému svěřuje do rukou vlastní zdraví, cítit bezpečně a nalézt u něj pochopení a pocit, že "to bude zase dobré". Nicméně mnoho doktorů je arogantních, z toho co vám řeknou máte pocit že je buďto nezajímáte, nebo je zajímáte, ale jsou toho názoru, že si za své problémy můžete sami.
Kompetentnost doktorů se mi těžko posuzuje, protože medicíně nerozumím, nicméně paní Hübschové, i její mladší asistentce, i její zdravotní sestře důvěřuji, četla jsem tady nějaké hodnocení ohledně odebírání krve a injekcí a musím se přidat k názoru, že je sestřička zručná.. Když mi paní doktorka předepíše antibiotika, nebudu o tom jako u většiny jiných doktorek smýšlet jako o univerzálním řešení a nebudu předpokládat, že na mě bude nepříjemná, jestliže se zeptám, jsou-li nutná.
Dlouhé čekání mě samozřejmě také obtěžuje, i když by mě nic nebolelo a měla jsem v čekárně s sebou knížku, i tu si budu číst raději doma, natož když je mi špatně a potřebovala bych být zalezlá v posteli. Nicméně množství pacientů mluví o tom, že je doktorka žádana a dlouhé prostoje mluví o tom, že jednotlivé pacienty "neodflákne".
Takže mohu doktorce jen poděkovat za slušné a přesto srdečné chování a doufám, že se budeme vídat co nejméně :)
Nicola S.

Moje nejlepší praktická lékařka! Ještě jsem nezažila tak výborný přístup k pacientům. Ostatní by se mohli učit! V kombinaci s velmi milou a vstřícnou sestřičkou vytvářejí skvělé, skoro domácké, prostředí. Mimochodem jediná sestra, od které mě braní krve nebolí a nemám ani modřiny. Prostě 100% spokojenost.

Paní doktorka je jedním slovem skvělá ! Výborná lékařka s milou a ochotnou sestřičkou. Patří jim můj velký dík. Fogli jana

U paní doktorky Hübschové je jedna jediná nevýhoda a tou je opravdu doba čekání, což je většinou počet osob před vámi x cca 30 min. Jakmile však tuto dobu přečkáte, dostane se vám opravdu odborné péče. Paní doktorka je spolehlivá, poradí i tzv. "babské rady", abyste do sebe ne vždy museli cpát léky, pokud to je trochu možné. V případě problému neváhala a přes mobil se na můj aktuální zdravotní stav ptala i v pátek navečer. Paní doktorce věřím a rozhodně můžu doporučit. Sestřička je moc milá.

Ochotna, razna a ma vybornou sestricku :)

Paní doktorka je člověk s výborným lidským a profesionálním přístupem. Má srdce na pravém místě. Je velice ochotná, milá a se vším mi vždy pomohla a ráda. Je vidět zájem, který projevuje...Její pozitivní energie mě vždy posílí. Sestřička je také velice milá.

Velká spokojenost. Vřele doporuči, profedionální přístup.

Je to jeden z nejlepších lékařů které jsem poznala. Je nejen profesionál je i skvělý člověk který má pochopení pro své pacienty. Nikdy bych paní doktorku Hubschovou nevyměnila.

Paní doktorka je velmi dobrá, sestra také. Chodíme k nim celá rodina a nemůžeme si stěžovat. Delší čekací doby jsou snad u všech lékařů, tak čemu se divíme. Horní negativní názory jsou podle mě velmi tendenční. O pořadí pacientů rozhoduje lékař, nevím jestli podle kasičky ale rozhodně podle vlastního uvážení. Pokud se někomu u konkrétního lékaře nelíbí, ať jde prostě k jinému a to věřím že udělají stěžovatelé, pak nás bude u paní doktorky méně a atmosféra v čekárně lepší. Stačí jít o dveře vedle. Hodně štěstí. Šimandl Pavel

Ochotná, milá, perfektní diagnostik a odborník.