Soukromá ordinace dětské lékařky
Svojsíkova 58, Městec Králové

K paní doktorce chodíme už s třetí dcerou a nemáme s ní nejmenší problém, vždy se nám maximálně věnuje a dobře poradí a pomůže. takže za nás určitě doporučujeme.

Určitě bych nikomu paní doktorku nedoporučila, neumí rozeznat nachlazení od vážnější nemoci. Já u ní byla kdysy asi 10 let zpátky s potížemi - nemohla sem dýchat a poslala mě domů s Bromeximem no ještě ten večer jsem skončila na JIP. Měla by konečně jít do důchodu a přenechat místo mladším. Jinak sestřička je fajn a poradi když doktorka ne.

Paní doktorka by měla už konečně jít do důchodu jelikož nepoznat začínající pásový opar od alergické reakce prý na prach z domácích psů konkrétně jorkšírků je už docela hrubá chyba:-(

NO ja Vám nevim, az v 15 letech me poslala na ortopedii s koliosou, pri tom jsem mela zada krive uz dlouho pred tim.
Ale jinak problemy s mocovym mechyrem zazehnala- bit po nekolika letech, kdy se odvazila nasadit drastictejsi leky.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, je vždy milá a vstřícná. Vždy dobře poradí. Mohu jen doporučit.

Bohužel nemohu doporučit někoho, kdo během určování diagnózy vzal telefon a řešil osobní věci (konkrétně upomínku o nezaplacení faktury) sestřička mi poté musela našeptávat co mám dělat s rýmou mé dvouměsíční dcery. Dokrorka má absolutní nezájem o věc. V Městci Králové bych uvítala jiného pediatra.

Výborná

Výborná dětská lékařka s velmi hezkým přístupem k dětem.Vždy nám umí poradit a jako odborník a člověk na jedničku. Musím podotknout má velice hodnou, příjemnou a báječnou sestřičku.Všem vřele D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I*

Báječná, zkušená a profesionální pediatrička. Vždy nám dobře poradí a pomůže. Máme jen ty nejlepší zkušenosti i se sestřičkou. Vřele doporučuji jejich ordinaci.

Paní doktorka je sice hodná ale pokaždé vám řekne nějakou babskou radu až třeba na potřetí vám něco předepíše ale jinak určitě moc hodná