Dagmar Drahorádová, pediatr Neratovice

MUDr. Dagmar Drahorádová

Pediatr

Kojetická 1021, Neratovice
Ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ne příliš dobrý, přeceňuje síly, neustále plná ordinace, míchání zdravých dětí s nemocnými, čekání i hodinu je opravdu neúnosné. V ordinaci působí zmateným dojemem, snaží se toho sthnout hodně, na úkor kvality. A nakonec zanedbala léčbu mé dcery s hemangiomem, kdy mi neposkytla informace o možné léčbě, přestože o možnostech léčby, jak se sama o půl roku později prořekla věděla...veškeré informace jsem si musela praceně získávat po večerech na internetu sama, přitom stačily říct kam se obrátit, pokud tedy byla informovaná, jak později tvrdila...

K pani doktorce chodime pouze na homeopatii, protože nove starsi pacienty neprijima. Ale musim rici, ze je skvela jak po lidské strance, tak jako odbornik. Memu synovi ve dvou letech pichali 6x v jednom roce ucho a vzdy mu nasadili ATB. Pak jsme zacali chodit k pani doktorce na homeo a cinskou medicinu a od te doby nemel syn ani rymu, i presto, ze my jsme s manzelem oba byli silne nachlazeni. Pokud by to slo, ihned bych k ni prestoupila. Ma siroky pehled a velmi citlivy pristup.

je to moc dobrá doktorka,moc milá,hodna na ditě,přijemná na rodiče a hlavne je ochotná a vstřicná všem doporučuji.

C

K paní doktorce chodím s dětmi již 20let a jsem velmi spokojená.Hlavně se mi líbí že se snaží léčit i přírodní medicinou kde je sice nutné dlouhodobější užívání ale moje děti jí užívaly a pomohla jim.Pokud to bude možné budou k ní chodit i má vnoučata.

K paní doktorce chodím se synem a jsme moc spokojeni. Je citlivá a přístupná debatě.

Paní doktorka je fantastická. Mám dvě děti a jsme s ní již léta velmi spokojení. Vím, že když nám dá antibiotika, není již skutečně jiná možnost. Nepíše je dětem na banální záležitosti. Vyšetření trvá déle, protože se zajímá o celou rodinu a hlavně prevenci.

Mám ty nejlepší zkušenosti s MUDr Drahorádovou. Léčba dětí je komplexní, zajímá se o rodinnou zatíženost, léčba je co nejšetrnější a účinná. Má na starosti již mé třetí dítě a mé bohaté zkušenosti s ní jsou jen ty nejlepší. Má široký rozhled a neustále postupuje dál.

Drahorádová není moc příjemná doktora.. Léčila mě nějakými léky a když to měsíc nezabíralo, tak jsem musel do FN Motol a tam se divili co jsem to bral za léky.. Namísto aby mě léčily tak mi škodily.. Od té doby vím že mé děti k této doktorce nepůjdou

paní doktorka má úžasný přístup k pacientům, nikdy jsme se nesetkali s tím, že by nám něco odmítla, vždy je maximálně ochotná a vstřícná, její péči vnímáme jako hodně nadstandardní, mohu jen doporučit, takových lékařů jen houšť!

Paní Mudr. Dagmar Drahorádová je výborný dětský pediatr s laskavým lidským přístupem. Hlavně obětavá a ochotná vždy vyhovět!