MUDr. Dagmar Drahorádová

Pediatr Více

Neratovice 1 adresa

30 názor

Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Kojetická 1021, Neratovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Pediatrička na svém místě. Oceňuji i alternativní přístup léčky. Homeopatika, TČM,…
K dětem je vždy milá a snaží se jim pomoci jak nejlépe umí.
V Tišících májí krásnou ordinaci. Sestra také vždy milá a nápomocná.
Co je delší, tak čekací doba ale chápu, že ji spoustu rodičů vyhledává.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Špičková pediatrička s neuvěřitelným rozhledem a velmi rozsáhlými možnostmi diagnostiky a léčby! Krásná ordinace s pěkným výhledem na koníčky děti uklidňuje.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme s dětmi již téměř 14 let. Jsme spokojení, děti ji mají rády, vše vysvětlí, nabídne různé cesty léčby, jsou-li. Oceňuji i jiné přístupy ... homeopatie, TČM, bylinky, akupresura,....


S
Ověřený profil

Ne příliš dobrý, přeceňuje síly, neustále plná ordinace, míchání zdravých dětí s nemocnými, čekání i hodinu je opravdu neúnosné. V ordinaci působí zmateným dojemem, snaží se toho sthnout hodně, na úkor kvality. A nakonec zanedbala léčbu mé dcery s hemangiomem, kdy mi neposkytla informace o možné léčbě, přestože o možnostech léčby, jak se sama o půl roku později prořekla věděla...veškeré informace jsem si musela praceně získávat po večerech na internetu sama, přitom stačily říct kam se obrátit, pokud tedy byla informovaná, jak později tvrdila...


Ověřený profil

K pani doktorce chodime pouze na homeopatii, protože nove starsi pacienty neprijima. Ale musim rici, ze je skvela jak po lidské strance, tak jako odbornik. Memu synovi ve dvou letech pichali 6x v jednom roce ucho a vzdy mu nasadili ATB. Pak jsme zacali chodit k pani doktorce na homeo a cinskou medicinu a od te doby nemel syn ani rymu, i presto, ze my jsme s manzelem oba byli silne nachlazeni. Pokud by to slo, ihned bych k ni prestoupila. Ma siroky pehled a velmi citlivy pristup.


N
Ověřený profil

je to moc dobrá doktorka,moc milá,hodna na ditě,přijemná na rodiče a hlavne je ochotná a vstřicná všem doporučuji.


C
Ověřený profil

K paní doktorce chodím s dětmi již 20let a jsem velmi spokojená.Hlavně se mi líbí že se snaží léčit i přírodní medicinou kde je sice nutné dlouhodobější užívání ale moje děti jí užívaly a pomohla jim.Pokud to bude možné budou k ní chodit i má vnoučata.


P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím se synem a jsme moc spokojeni. Je citlivá a přístupná debatě.


M

Paní doktorka je fantastická. Mám dvě děti a jsme s ní již léta velmi spokojení. Vím, že když nám dá antibiotika, není již skutečně jiná možnost. Nepíše je dětem na banální záležitosti. Vyšetření trvá déle, protože se zajímá o celou rodinu a hlavně prevenci.


Ověřený profil

Mám ty nejlepší zkušenosti s MUDr Drahorádovou. Léčba dětí je komplexní, zajímá se o rodinnou zatíženost, léčba je co nejšetrnější a účinná. Má na starosti již mé třetí dítě a mé bohaté zkušenosti s ní jsou jen ty nejlepší. Má široký rozhled a neustále postupuje dál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu