MUDr. Dagmar Buriánková

Pediatr Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Dětské středisko SALVE, s.r.o.
Jitřní 12, Jablonec nad Nisou

Chodila jsem k ní já jako dítě a neváhala jsem k ní přivést svoje děti. Paní doktorka má velké zkušenosti a často na první pohled pozná o jaký problém se jedná, zatímco jiný pediatr (např. při dovolené naší lékařky) nemá ani tušení.

paní doktorka,je velmi hodná a také velmi dobře pomáhá lidem

Spičková lékařka, citivý a lidský přístup, ohromná pečlivost.

Nejlepší!

Dokud jsme nic od paní doktorky nepotřebovali tak bylo vše v pořádku, ale vyskytly se časem různé zdravotní problémy a paní doktorka je buď řešit nechtěla a nebo je řešila až pozdě, takže jsme pak u specialistů dostávali vynadáno, proč jsme už dávno nepřišli. Nakonec jsem si zdravotní problémy svých dětí začala řešit u jiných lékařů sama, až jsem nakonec přestoupila k jinému pediatrovi.

Velmi dobrá lékařka určitě doporučuji

Paní doktorka má velice příjemný přístup, je milá, ochotná a pečlivá. Vřele všem doporučuji.

Byla to super lékařka, chodila jsem k ní cca od 15 do 18 a vím, že byla velmi pečlivá, dávala pozor, aby něco nezanedbala a byla s ní rozumná řeč - byla příjemná a nehrála si na důležitou. Podle mého laického názoru byla díky své pečlivosti dobrým diagnostikem a nic jí neuteklo. Sestra byla příjemná mamka. Vřele doporučuji.

Moc ochotná paní doktorka též setřička lepší jsme si nemohli ani přát!

Je to ta nejlepší paní doktorka jakou jsme si mohli přát. Je lidská, naslouchavá,velmi hodná a sestřička taktéž. malého mi přímo hýčkala.