MUDr. Dagmar Bumbálková

Zubař Více

Týnec nad Sázavou 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
K Náklí 310, Týnec nad Sázavou

Nedoporučuji. Zkušenost, kdy zubař dělá závěry bez vysvětlení, odsuzuje pacienta bez toho, aby byl pacient vyslechnut, a dělá věci i přes výslovný nesouhlas a prosbu o to, aby nebyly dělány, je víc než otřesná. Zubařka neměla potřebu své chování zdůvodnit, jen konala na základě toho, co působilo jako její předem dané rozhodnutí, které se událo bez potřeby vzít v potaz opravdová fakta, tak, jak jsou napsána ve zprávě jí podané. Z vážných důvodů je reference podaná anonymně.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Od dětství jsem měla fobii ze zubařů, pak jsem na popud manžela přešla k p. Doktorce a udělala jsem dobře. Dnes tam chodíme celá rodina už 20 let a jsme nadmíru spokojeni. Milá, ochotná vše vysvětlit. A sestřička to samé. Vlastně už k zubarce jdu ráda. Nemám co paní doktorce co vytknout.

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní zubařka je veliký profesionál, moc milá. Vzala mě, když mě na dovolené rozbolel zub, neplatila jsem nic, vše šlo přes zdravotní pojišťovnu. Skvěle vybavená ordinace. Doporučuji.

Výborná zubařka,zachránila mi zub,dělala se mi dovnitř sklovina-genetická vada zubu.Trhala mi zuby moudrosti,které byli blbě posazené - poměrně bezbolestně.Chodím k paní doktorce i s dětmi.Jsem naprosto spokojená a neměnila bych.

Příjemné vystupování, pečlivá prevence, profesionální výkony

Výborná doktorka.

Velice příjemná a šikovná paní doktorka i sestřička.Kdykoliv se na něco zeptám, tak mi vše srozumitelně a ochotně vysvělí. Co se týče finanční stránky, tak pokud bylo nějaké placení naddlimit zdravotního pojištění,tak se to snaží vyřešit za co nejrozumnější cenu při zachování kvality.
Vřele doporučuji, i když si myslím, že nemá volno pro nové pacienty.

Perfektní odborník, výborně se stará o zuby mé i mých dětí. Vřele doporučuji.

nejlepší stomatoložka co znám,měla jsem fobii ze zubaře a díky paní doktorce si zuby dávám postupně do kupy,je to ta nejlepší lékařka,má skvělý přístup a jednání s pacienty,vřele všem doporučuji