K Náklí 310, Týnec nad Sázavou
Samostatná ordinace PL - stomatologa (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Od dětství jsem měla fobii ze zubařů, pak jsem na popud manžela přešla k p. Doktorce a udělala jsem dobře. Dnes tam chodíme celá rodina už 20 let a jsme nadmíru spokojeni. Milá, ochotná vše vysvětlit. A sestřička to samé. Vlastně už k zubarce jdu ráda. Nemám co paní doktorce co vytknout.

Ž
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Prevence

Doktorka, která neuznává dentální hygienu. Čistí zuby ultrazvukem tak, že poruší zubní sklovinu. Vždy po preventivní prohlídce, kdy jsem neměla žádný kaz mi způsobila zánět dásně. Další den mě odmítla ošetřit přišla jsem na konci její pracovní doby.Lituji že jsem od ní neodešla dříve. M. Dvořáková

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní zubařka je veliký profesionál, moc milá. Vzala mě, když mě na dovolené rozbolel zub, neplatila jsem nic, vše šlo přes zdravotní pojišťovnu. Skvěle vybavená ordinace. Doporučuji.

Výborná zubařka,zachránila mi zub,dělala se mi dovnitř sklovina-genetická vada zubu.Trhala mi zuby moudrosti,které byli blbě posazené - poměrně bezbolestně.Chodím k paní doktorce i s dětmi.Jsem naprosto spokojená a neměnila bych.

Příjemné vystupování, pečlivá prevence, profesionální výkony

Výborná doktorka.

Velice příjemná a šikovná paní doktorka i sestřička.Kdykoliv se na něco zeptám, tak mi vše srozumitelně a ochotně vysvělí. Co se týče finanční stránky, tak pokud bylo nějaké placení naddlimit zdravotního pojištění,tak se to snaží vyřešit za co nejrozumnější cenu při zachování kvality.
Vřele doporučuji, i když si myslím, že nemá volno pro nové pacienty.

Perfektní odborník, výborně se stará o zuby mé i mých dětí. Vřele doporučuji.

nejlepší stomatoložka co znám,měla jsem fobii ze zubaře a díky paní doktorce si zuby dávám postupně do kupy,je to ta nejlepší lékařka,má skvělý přístup a jednání s pacienty,vřele všem doporučuji