Doporučení chirurgové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Vyškov

• „Popis ohnutého a zastaralého materiálu při operaci nohy je spíše plný osobní nenávisti a afekce .Jako laik si myslím , že těžko taková situace může vůbec nastat . Sám jsem pacientem tohoto lékaře a jsem s jeho operací a přístupem k pacientům spokojen . I při delším čekání v plné čekárně jeho ambulance je pocit spokojenosti s jeho prací . Shodou okolností jsem jej poznal i v roli lékaře záchranné služby . Při návštěvě v naší rodině vystupoval s posádkou dvou mladých záchranářů profesně , velmi přijemně . Byla vidět vinikající souhra těchto lidí a kladný vztah k této práci , která je jistě stejně namahavá a odpovědná jako na operačním sále . České pořekadlo říká : .. není člověk ten , aby se zavděčil lidem všem... Je však nutné zachovat objektivitu a soudnost , pokud se vyjadřuji na veřejnosti . Věřím , že práce v těchto oborech a podmínkách této doby není jednoduchá , proto je i u nás pacientů důležité hodnotit výsledky reálně bez emocí a zášti . V tom vidím podporu těchto lidí a jejich práce , kteří věnují svému oboru velkou část svého času - života . Díky jim za to . Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Nemocnice Vyškov p.o.