Nemocnice Vyškov p.o.
Purkyňova 36, Vyškov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Popis ohnutého a zastaralého materiálu při operaci nohy je spíše plný osobní nenávisti a afekce .Jako laik si myslím , že těžko taková situace může vůbec nastat . Sám jsem pacientem tohoto lékaře a jsem s jeho operací a přístupem k pacientům spokojen . I při delším čekání v plné čekárně jeho ambulance je pocit spokojenosti s jeho prací . Shodou okolností jsem jej poznal i v roli lékaře záchranné služby . Při návštěvě v naší rodině vystupoval s posádkou dvou mladých záchranářů profesně , velmi přijemně . Byla vidět vinikající souhra těchto lidí a kladný vztah k této práci , která je jistě stejně namahavá a odpovědná jako na operačním sále . České pořekadlo říká : .. není člověk ten , aby se zavděčil lidem všem... Je však nutné zachovat objektivitu a soudnost , pokud se vyjadřuji na veřejnosti . Věřím , že práce v těchto oborech a podmínkách této doby není jednoduchá , proto je i u nás pacientů důležité hodnotit výsledky reálně bez emocí a zášti . V tom vidím podporu těchto lidí a jejich práce , kteří věnují svému oboru velkou část svého času - života . Díky jim za to .

Nemohu jako pacient říci slova negativa . Operace , pooperační péče a přístup k mému stavu byl výborný . Zvláště oceňuji jeho péči bez hranic času a jeho pracovní doby . Je škodou , že takových lékařů ubývá .

Pan doktor Kleisl, je velmi schopný odborník, který se na rozdíl od jiných lékařů stále vzdělává ve svém oboru. Má přehled o nejnovějších trendech a pokud je možno pro pacienty poskytnout tu nejlepší péči, tak se ji poskytnout snaží (to že má někdo zastaralý šroub, jak mimochodem paní nejmenovaná píše, v instrumentariu asi nebude vina operatéra , ale managementu nemocnice). Lékař bohužel operuje s tím co mu vedení koupí a pojišťovny proplatí.
Lékař Kleisl je již několik let jedním ze stálých pilířů chirurgického oddělení nemocnice (bohužel takto schopných pilířů stále ubývá neuváženým jednáním vedení...). Je člověkem, který na toto oddělení vnáší nové trendy a postupy.
Pan doktor je dle mé vlastní zkušenosti k pacientům vždy přistupuje lidsky a profesionálně. Na rozdíl od jiných má díky své ambulanci s pacientem zpětnou vazbu.
Děkuji za takového lékaře. Nechť nám pan doktor dlouho vydrží sloužit a operovat.

Spolehlivý , velmi dobrá spolupráce v přípravě před operací , v ambulanci v pooperační době , při rehabilitaci .

Výborný lékař , ve vztahu k pacientovi velmi příjemný .
Spolehlivý a systematický . Mám plnou důvěru.

Velmi příjemný ,věnuje se práci s velkou odpovědností a zkušeností .
Stejně tak je znám s výborným vystupováním na záchranné službě.

skvělý chirurg. skvělý traumatolog. skvělý člověk.

Pan doktor je velice prijemny a ochotny. Kez by takovych bylo vice. Ve Vyskove je svym pristupem k paciemtum bohuzel spise vyjimka. Moc doporucuji!

Opravdu velmi ochotny a prijemny lekar.

Výborný odborník.
Hodný a přívětivý k pacientům. Vždy rád pomůže.