MUDr. Brigitta Staňková

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Liberecká 59, Jablonec nad Nisou

jo je to lekarka - zubni osetrovatelka - ci zubarka vpoho .. :) chcete-li delsi komentar - touto recenzi chci vyrovnat tu negativni.. ps jejim pacientem sem uz asi 10let

Chodila jsem tam jako mladá a paní doktorka neodhalila, že mám spadlou horní čelist, čímž musím jít na operaci. Zuby mi ještě více zkazila a zkřivila. Nikdy bych k ní nikoho neposlala ani ji nedoporučila.

Chodila jsem k ní jen na rovnátka. Bez ohlášení mi z ničeho nic vytrhla zub, na což jako rovnátková zubařka neměla právo. Navíc tam byl můj otec, ani mu to neřekla. Rovnala mi mléčné zuby! Byla nepříjemná a navíc jí smrděly ruce od cigaret - hnus!!

Jako malá jsem k paní doktorce chodila na rovnátka..vyšetření na které jysem docházela často vypadalo tak že sem si nasadila rovnátka a otázka znněla: "točíte?" jako jestlo roztahuji zuby..točíme..nashledanou.
spoustu let mi léčila dolní čelist kterou mám stále křivou nakonec kdyz jsem se jako dítě bála že mi vytrhne mléčný zub protože byla hodně brutální odmítla jsem otevřít pusu...paní doktorka mi SLÍBILA že mi zub nechá (trhala jsem si je sama). a v momentě kdy jsem pusu otevřela mi zub VYPÁČILA! jednalo se o špičák hodní čelisti kde mi zubem navic roztrhla dasenˇdíky čemuž mi druhý zub vyrstl daleko výš než by měl.

opravdu nechoďte k ní.

Výborná zubařka.
Zuby dolní i horní mám díky ní rovné.
Veškeré problémy se zuby řeší bravurně a profesionálně.

Díky paní doktorce mám posunuté zuby na jednu stranu, takže výsledek je horší než když jsem měla zuby křivé!! Po sundání fixních rovnátek mi dala nasazovací na noc a teď se dozvím /po 10ti letech/, že v dospělosti se nesmí nostit, jelikož se zuby neustále posouvají tam a zpátky.
Všichni raději utečte dokud je čas a nemáte zdravotní problémy jako já!!!!