Božena Zlámalová, praktický lékař Přerov

MUDr. Božena Zlámalová

Praktický lékař

7 názorů

Uložit


Adresa

Bří Hovůrkových 17, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

P
Ověřeny pacient

je moc hodna i sestra jsou obetave


B

Paní doktorka je příjemná, důkladná při vyšetření . Nejdůležitější ovšem je, že s pacientem komunikuje a nedívá se přitom jen do počítače, ale na člověka.Sestřička úžasná a tak spolu tvoří báječný tým, který lidem POMÁHÁ a neléčí jen tělo, ale i duši. Děkuji jim za to v duchu pokaždé, když od nich odcházím.


Ověřeny pacient

Odešel jsem od Mudr. Vladimíry Žmolíkové, to bylo opravdu peklo a zlý sen. Teď už chodím pár let k paní doktorce Zlámalové.Moc moc doporučuji, k takové paní doktorce chodí člověk rád. NAvíc sestřička je bezkonkurenční, hrozně ochotná, proaktivní, opravdu moc fajn - v životě se nepotkal lepší !!!


Jsem velice spokojena s paní doktorkou i sestřičkou.


J


pani doktorka Zlamalova a jeji sestricka? Tak si ja,predstavuji andely strazne.

Vic nepotrebuji dodat.Jana Smitkova.


L

Jsem u Paní doktorky spousty let a nedám na ni dopustit!!! jední slovem vynikající a to samé platí i o sestřičce. To že si o přestávce vypije kafe je její věc a já ji to přeji. Nevšiml jsem si,že by v čekárně bylo málo pacientů asi stejně jako všude jinde.Zouvat jsem se nikdy nemusel-jsou k dispozici nazouváky na boty. Lechner Lubomír Přerov


P

Paní doktorka je jak kdy, někdy má náladu a pacinta důkladně vyšetří jindy zase se na něj podezdřele kouká, osobně mi někdy připomíná spíše léčitelku, ale rozhodně je ještě velmi milá, umí poradit, např. na léky bez příplatků, nemá mnoho pacientů, takže v čekárně si dlouho nepočkáte.
Jen malý problém je v tom, že do ordinace se musíte zout a pokud bude mít paní doktorka se sestřičkou PAUZIČKU na kávu, hold si prostě počkáte.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti