Bří Hovůrkových 17, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

je moc hodna i sestra jsou obetave

Paní doktorka je příjemná, důkladná při vyšetření . Nejdůležitější ovšem je, že s pacientem komunikuje a nedívá se přitom jen do počítače, ale na člověka.Sestřička úžasná a tak spolu tvoří báječný tým, který lidem POMÁHÁ a neléčí jen tělo, ale i duši. Děkuji jim za to v duchu pokaždé, když od nich odcházím.

Odešel jsem od Mudr. Vladimíry Žmolíkové, to bylo opravdu peklo a zlý sen. Teď už chodím pár let k paní doktorce Zlámalové.Moc moc doporučuji, k takové paní doktorce chodí člověk rád. NAvíc sestřička je bezkonkurenční, hrozně ochotná, proaktivní, opravdu moc fajn - v životě se nepotkal lepší !!!

Jsem velice spokojena s paní doktorkou i sestřičkou.

pani doktorka Zlamalova a jeji sestricka? Tak si ja,predstavuji andely strazne.

Vic nepotrebuji dodat.Jana Smitkova.

Jsem u Paní doktorky spousty let a nedám na ni dopustit!!! jední slovem vynikající a to samé platí i o sestřičce. To že si o přestávce vypije kafe je její věc a já ji to přeji. Nevšiml jsem si,že by v čekárně bylo málo pacientů asi stejně jako všude jinde.Zouvat jsem se nikdy nemusel-jsou k dispozici nazouváky na boty. Lechner Lubomír Přerov

Paní doktorka je jak kdy, někdy má náladu a pacinta důkladně vyšetří jindy zase se na něj podezdřele kouká, osobně mi někdy připomíná spíše léčitelku, ale rozhodně je ještě velmi milá, umí poradit, např. na léky bez příplatků, nemá mnoho pacientů, takže v čekárně si dlouho nepočkáte.
Jen malý problém je v tom, že do ordinace se musíte zout a pokud bude mít paní doktorka se sestřičkou PAUZIČKU na kávu, hold si prostě počkáte.