Praktický lékař pro dospělé
Moravská 619, Chropyně

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je úžasná, nejen jako lékař, ale především jako člověk. Naprosto profesionální a hlavně LIDSKÝ přístup k pacientům.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dávno by si mohla užívat důchodu, avšak stále pomáhá pacientům. Nemám s takou lékařkou problém, spíše naopak.. Málo kdo ví, že po ordinačních hodinách dělá osobní návštěvy u pacientů....

Paní doktorka si dělá z ordinačních hodin holubník. Ráno je tam později, odejte si klidně v 11 na pauzičku. Injekce či odebírání krve od sestry hodně bolí, u předchozího doktora jsem s tímto problémy nikdy neměla. Jednou dokonce ukápla krev na zem, z čehož se mi neudělalo moc dobře. Nemoderní psaní na stroji a nevykazování pravidelné prohlídky pojišťovně. Celkově chod ordinace zastaralý. Odešla jsem jinam.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy pomůže a o své pacienty se stará velmi dobře. je vždy příjemná.

Paní doktorka je výborná lékařka a to jak po stránce profesionální, tak i lidské. Nedovedu si představit, že někdy odejde do důchodu. Pochvala patří i sestřičce, která má stejný přístup k pacientům. Vždy je na prvním místě zájem o pacienta a snaha mu pomoci. Děkujeme.

skvělá doktorka.je příjemná, komunikativní a zatím mi vždycky pomohla doporučuji

Dobrý den.Paní Dr. Šebková o mne pečuje od roku 1980 a nikdy jsem naměl s jejím stylem léčby problémy-spíše naopak.Její přátelský,někdy až skoro rodinný přístup k(nejen) zdravotním problémům pacienta hodnotím velmi pozitivně,ač se to někomu na tomto f'óru zdá neprofesionální.Monu jen doporučit!

Jsem spokojená, paní doktorka mi vždy pomohla a když mě k ní přivezli s podezřením na akutní zánět slinivky, okamžitě mě přednostně vzala na vyšetření a co nejrychleji mně odeslala na další potřebná vyšetření do nemocnice.
I v jiných případech mi velmi pomohla.

Fáň doktorka

Od začátku tohoto roku (2011) jsem byla u mé lékařky v Kroměříži 4x léčena na chřipku a angínu (i když nemám krční mandle) dokola antibiotiky. Jediná MUDr. Šebková vzala mé vyšetření velmi poctivě a opravdu mi pomohla. Atmosféra v její ordinaci je díky chování paní doktorky velmi odlehčena, navíc dokáže pacienty povzbudit. Doporučuji!