Moravská 619, Chropyně
Praktický lékař pro dospělé

G

Paní doktorka si dělá z ordinačních hodin holubník. Ráno je tam později, odejte si klidně v 11 na pauzičku. Injekce či odebírání krve od sestry hodně bolí, u předchozího doktora jsem s tímto problémy nikdy neměla. Jednou dokonce ukápla krev na zem, z čehož se mi neudělalo moc dobře. Nemoderní psaní na stroji a nevykazování pravidelné prohlídky pojišťovně. Celkově chod ordinace zastaralý. Odešla jsem jinam.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy pomůže a o své pacienty se stará velmi dobře. je vždy příjemná.

Paní doktorka je výborná lékařka a to jak po stránce profesionální, tak i lidské. Nedovedu si představit, že někdy odejde do důchodu. Pochvala patří i sestřičce, která má stejný přístup k pacientům. Vždy je na prvním místě zájem o pacienta a snaha mu pomoci. Děkujeme.

skvělá doktorka.je příjemná, komunikativní a zatím mi vždycky pomohla doporučuji

F

Dobrý den.Paní Dr. Šebková o mne pečuje od roku 1980 a nikdy jsem naměl s jejím stylem léčby problémy-spíše naopak.Její přátelský,někdy až skoro rodinný přístup k(nejen) zdravotním problémům pacienta hodnotím velmi pozitivně,ač se to někomu na tomto f'óru zdá neprofesionální.Monu jen doporučit!

Jsem spokojená, paní doktorka mi vždy pomohla a když mě k ní přivezli s podezřením na akutní zánět slinivky, okamžitě mě přednostně vzala na vyšetření a co nejrychleji mně odeslala na další potřebná vyšetření do nemocnice.
I v jiných případech mi velmi pomohla.

Fáň doktorka

Od začátku tohoto roku (2011) jsem byla u mé lékařky v Kroměříži 4x léčena na chřipku a angínu (i když nemám krční mandle) dokola antibiotiky. Jediná MUDr. Šebková vzala mé vyšetření velmi poctivě a opravdu mi pomohla. Atmosféra v její ordinaci je díky chování paní doktorky velmi odlehčena, navíc dokáže pacienty povzbudit. Doporučuji!

Fajn lékařka,díky ní jsem nezkončila s těhotenstvím u "KOnečníka" u toho hňupa-Škoda že on tu mezi gynekology není,to by byla mela.Šebková dobře věděla,proč mě s mými problémy poslala k Slovákovy.Zůstat tak u KOnečného-chcípnu já i dcera.Takže pro mě super. A děkuju.katka

neznam lepsiho praktika. Je tim nejlidstejsim lekarem jakeho znam. Nikdy nic nezanedbala a stara se o sve pacienty i mimo svou pracovni dobu. Nejednou telefonovala do nemocnice a zajimala se o stav sveho pacienta.