Božena Šebková, praktický lékař Chropyně

MUDr. Božena Šebková

Praktický lékař

16 názorů

Uložit


Adresa

Moravská 619, Chropyně
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka si dělá z ordinačních hodin holubník. Ráno je tam později, odejte si klidně v 11 na pauzičku. Injekce či odebírání krve od sestry hodně bolí, u předchozího doktora jsem s tímto problémy nikdy neměla. Jednou dokonce ukápla krev na zem, z čehož se mi neudělalo moc dobře. Nemoderní psaní na stroji a nevykazování pravidelné prohlídky pojišťovně. Celkově chod ordinace zastaralý. Odešla jsem jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy pomůže a o své pacienty se stará velmi dobře. je vždy příjemná.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná lékařka a to jak po stránce profesionální, tak i lidské. Nedovedu si představit, že někdy odejde do důchodu. Pochvala patří i sestřičce, která má stejný přístup k pacientům. Vždy je na prvním místě zájem o pacienta a snaha mu pomoci. Děkujeme.


Ověřeny pacient

skvělá doktorka.je příjemná, komunikativní a zatím mi vždycky pomohla doporučuji


F
Ověřeny pacient

Dobrý den.Paní Dr. Šebková o mne pečuje od roku 1980 a nikdy jsem naměl s jejím stylem léčby problémy-spíše naopak.Její přátelský,někdy až skoro rodinný přístup k(nejen) zdravotním problémům pacienta hodnotím velmi pozitivně,ač se to někomu na tomto f'óru zdá neprofesionální.Monu jen doporučit!


K
Ověřeny pacient

Jsem spokojená, paní doktorka mi vždy pomohla a když mě k ní přivezli s podezřením na akutní zánět slinivky, okamžitě mě přednostně vzala na vyšetření a co nejrychleji mně odeslala na další potřebná vyšetření do nemocnice.
I v jiných případech mi velmi pomohla.


L
Ověřeny pacient

Fáň doktorka


Od začátku tohoto roku (2011) jsem byla u mé lékařky v Kroměříži 4x léčena na chřipku a angínu (i když nemám krční mandle) dokola antibiotiky. Jediná MUDr. Šebková vzala mé vyšetření velmi poctivě a opravdu mi pomohla. Atmosféra v její ordinaci je díky chování paní doktorky velmi odlehčena, navíc dokáže pacienty povzbudit. Doporučuji!


Fajn lékařka,díky ní jsem nezkončila s těhotenstvím u "KOnečníka" u toho hňupa-Škoda že on tu mezi gynekology není,to by byla mela.Šebková dobře věděla,proč mě s mými problémy poslala k Slovákovy.Zůstat tak u KOnečného-chcípnu já i dcera.Takže pro mě super. A děkuju.katka


Ověřeny pacient

neznam lepsiho praktika. Je tim nejlidstejsim lekarem jakeho znam. Nikdy nic nezanedbala a stara se o sve pacienty i mimo svou pracovni dobu. Nejednou telefonovala do nemocnice a zajimala se o stav sveho pacienta.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti