Praktická lékařka pro dospělé
Žlutická 9, Plzeň

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Třičtvrtě roku (!) jsem se vracela do ordinace s neustálým dráždivým kašlem, záchvaty dušnosti, teplotou 37,5°C a nočním pocením. Poslech byl prý vždy v pořádku, teplota může být prý jen od nervů, a kašel prý ze suchého vzduchu - dostala jsem radu dávat si na radiátor mokrý ručník. Po dalších dvou měsících mi už doktorka konečně udělala rentgen, kde jsem měla zvýrazněnou bronchitickou kresbu. Závěr doktorky - suchý vzduch v ložnici a prý ať víc větrám. Měsíc na to jsem skončila v nemocnici se zánětem průdušek a bazálním zápalem plic. Po opakovaných zánětech průdušek tentýž rok od neutuchajícího kašle dvakrát skřípnutý nerv v podžebří, a i přes rozhodnutí lékařky, že chodit na plicní je zbytečné, protože mi prý nic není, jsem tam i bez jejího doporučení zašla. A zaplať pánbůh, že mě vzali, protože po dvou letech dusivého kašle mi konečně zjisitli příčinu - eozinofilní astma. Nechce se mi věřit, že něco takového praktická mrknutím oka zavrhla a namísto řádného vyšetření mi doporučovala ručník na topení a ať se prý tolik nenervuju. Po roce a půl, co se léčím na plicním s těžkým, nealergickým astmatem, jsem jí dala všechny zprávy, a očekávala, že se chytne za frňák uzná, že se těžce zmýlila. Namísto toho mi řekla, že žádné astma nemám, že určitě jednom hyperventiluji, protože jsem nervózní. Rozloučila se se mno slovy: "Nebuďte nerváček". Moc díky. Je to jako byste někomu dala radu: "Přestaň se dusit". Ještě, že jsem k Vám pro tak cenou lekci zašla.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Jsem spokojen. Vždy připravena odpovědět na mé otázky odpovědět. Nemám zač kritizovat je to jen můj názor.

K paní doktorce jsem chodil několik let. To že jsem v čekárně vždycky čekal několik hodin mi tehdy nevadilo (to jsem byl objednaný), protože jsem si myslel, že je to u praktických lékařů normální. To že skoro každý pacient byl na vyšetření 40 minut až hodinu a půl a přitom já tam nebyl nikdy víc jak deset minut, mi vadilo, ale tehdy jsem to ještě neřešil. O jejím chováni a příjemnosti tu radši ani psát nebudu.

Vrcholem bylo, když jsem k ní těsně před Vánocemi přisel s horečkou, špatně se mi dýchalo, boleli mě plíce a bylo mi hrozně. Napsala mi antibiotika na průdušky a řekla mi, ať přijdu po Vánocích. Během Vánoc byl můj stav v podstatě stejný. Když jsem přišel na kontrolu, tak jsem nestihl ani pozdravit a hned mi řekla, ať jdu na rentgen, že mám zápal plic. Tohle musela vědět už při první návštěvě, ale před Vánocemi se jí hold nechtělo dělat.

Pro zajímavost jsem za pár let dostal zápal plic znovu a i když jsem měl jenom teplotu a dýchalo se mi dobře, tak již moje současná lékařka poznala hned, že mám zápal plic. Ani já to netušil a to jsem to měl podruhé a kromě horečky tomu nenaznačovalo.

Víckrát bych k ní nešel.

Musím se podělit o moji nezapomenutelnou zkušenost s touto paní doktorkou.. před několika lety jsem k ní přišla s hrozným dráždivým kašlem a záchvaty dušnosti.. občas jsem nemohla dokonce vůbec dýchat.. dostala jsem nějaká antibiotika, která vůbec nezabírala a týden se takto léčila doma, po týdnu jsem přišla na kontrolu s tím, že se nic nezměnilo a je mi ještě hůř, přičemž mívám záchvaty a nemohu se několik vteřin ani nadechnout a dusím se.. dále mne bolí žebra stylem, že mám pocit, že mi každou chvíli prasknou... takto jsem jí popsala svůj problém, načež mi bylo doporučeno na ty bolesti žeber ládovat se IBALGINEM!! že to zabere.. následoval víkend, kdy jsem měla pocit, že umřu, nemohla jsem spát a neustále se dusila a ibalginy na bolesti nezabírali ani trochu .. po víkendu jsem si u doktorky vyžádala rentgen plic, že tohle není normální, ale sama by mě na něj pravděpodobně neposlala.. na plicním mi doktorka oznámila,že mám oboustranný zápal plic a že mám být dávno v nemocnici, a že nechápe jak jsem takto mohla vydržet déle než týden doma bez odborné péče ...poslala mi ihned sanitku a v nemocnici jsem poté strávila téměř dva týdny a dalších několik měsíců jsem se z ohavné nemoci doléčovala.. abych to shrnula: myslela jsem, že umřu a to nepřeháním.. a paní doktorka mi napsala ibalgin .. takže asi tak ..

K pani doktorce chodim uz docela dlouho,nikdy jsem zadny problem nemela,vzdycky se ke me chovala slusne,a ze jsou lekydrahe to snad vime vsichni.nechapu takove nazory.

Já k této paní doktorce chodím málokdy, protože jí nepotřebuji zatím.
Můj syn je psychicky nemocný a chodil k ní jen když potřeboval vypsat papíry na ID, zprávu od odborného lékaře měl sebou. To jak se k němu chovala, byla jsem přítomna, bylo nehorázné. Urážela ho a ponižovala. Takže jsme ho odhlásili k jinému citlivějšímu lékaři.

I můj mladší syn už k ní nechodí.

Michala

nejhorší lékařka s jakou jsem se kdy setkal.stydíte se za to že obtěžujete,nebo
jdete právě nevhod.Neustálé dovolené a hodně studený až opovržlivý přístup k pacientovi.Předepisuje ty nedražší léky.Odcházím od této lékařky.Celých 14dnů
jsem trpěl silnými bolestmi v krku nic nenašla .Po 14 dnech udělala konečně
výtěr krku a hned napsala antibiotika.to už jsem byl v takovém stavu,
že už jsem nemohl jíst.Při psaní receptu byla silně nepříjemná,protože věděla že to byla její vina,že jsem tak dlouho trpěl.Ale nastavenou ruku na peníze to má hned.

Jsem velice překvapená z negativních ohlasů.K paní doktorce chodíme už dlouhá léta celá rodina a teď se k ní přehlásia i švagrová, protože byla překvapená její péčí.. Oceňuji u ní vždy správné určení diganozy, a když moje máma těžce onemocněla, maximálně se jí věnovala a hlavně jí pomáhala psychicky zvládnout nevyléčitelnou chorobu.Když potřebujeme jen konzultaci po telefonu paní doktorka i sestřička vždy ochotně poradí.

Laxní přístup, neosobní jednání, narvaná (velmi malá) čekárna. Ačkoli ordinační hodiny končí ve 12:00, paní doktorka mě seřvala za to, že jsem přišla na prohlídku v 11. Pokud nemůže paní doktorka přijít na příčinu potíží, předepisuje antidepresiva. Ke specialistovi se raději objednejte sami...

S péčí a laxním přístupem paní doktorky jsem velice nespokojena a hledám si nového lékaře - to snad mluví za vše.