Lékaře chválím a všem doporučuji.

Paní doktorka je velmi hodná k rodičům i dětem, na všechno si udělá čas a plně se věnuje a pokud se vyskytnou nějaké komplikace, tak hned ví, komu zavolat a kam dítě doporučit na další vyšetření. Zároveň pozoruje i matku dítěte a pokud se jí něco nezdá, hned ji doporučí k dalšímu lékaři nebo poradí jaké léky si pořídit. Mě osobně pomohla, když jsem po porodu měla zánět dělohy a netušila o něm. Okamžitě zavolala na gynekologii, kde jsem hned šla na vyšetření a do týdne jsem byla v pořádku. Jinak bych si myslela, že jsou to běžné bolesti po hojení nástřihu hráze. Jsem moc ráda, že jsem se k ní s malou dostala, protože vím, že o nás bude postaráno dobře. A to nemluvím o její sestřičce, která je také velmi milá a dobrá.

výborný přístup k dětem i rodičům, jedna z nejlepších lékařek, jaké jsem kdy poznala.Sleduje novinky, je v obraze,maximálně se věnuje našemu miminku,nic nezanedbává.

Velice důsledná p.doktorka a milá nejen k dětem,ale i k rodičům.

velmi pečlivá, příjemná, s dětmi to opravdu umí.

Vynikajici lekarka!!!!Dekuji ji za nevsedni peci o meho syna v dobe,kdy mel po narozeni vazne zdravotni potize.Eva Pilarova

ÚŽASNÁ LÉKAŘKA. VELMI CITLIVÝ PŘÍSTUP K DĚTEM, OTEVEŘENÁ K RODIČŮM. NESETKALA JSEM SE SE ŠPATNOU DIAGNÓZOU A NESPRÁVNOU TERAPIÍ. DĚKUJI ZA VEŠKEROU PÉČI.

milá,příjemná,citlivá,nedovedu si představit lepšího pediatra,skvělý přístup k dětem!

Svědomitá, pečlivá. Skvělý přístup k dětem. Doporučuji

Skvělá Doktorka !!!! (doporučuji)