MUDr. Bořek Slezáček

Zubař Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

ZOS CZ s.r.o. - zubní ordinace
nám. Míru 163, Jindřichův Hradec

Vrtal mi zdravé zuby a na gingivitu mi doporučil výměnu měkkého kartáčku za tvrdý, což mělo za následek vznik paradontózy.

Nejlepší soukromý lékař v okolí Jindřichohradecka. Bohužel pro ostatní k tomu svědčí i fakt, že už další pacienty nepřijímá. Neměnila bych. Spravil ve své ordinaci mnoho chyb, které na mě spáchal zubař Pokorný.

Pwerfektní profesionální přístup. Jsem vždy moc spokojen. Pan dokoto už ordinuje jen jeden den v týdnu, ale je vidět, že se jedná o rodinný podnik v dobrém slova smyslu. Všichni jsou vstřícní a při objednání na čas člověk nečeká v čekárně hodny navíc - což se často bohužel stává.

Jsem vždy spokojen a doporučuji.

MUDr. Bořek Slezáček byl při ošetření chrupu velmi necitlivý a poprvé jsem si při tomto preventivním vyšetření připadal jak "u kováře". Kromě toho vše se u tohoto doktora přepočítává na čas. Po 20 minutách jste z ordinace tohoto doktora venku a nevíte vlastně nic konkrétního proč máte zubní problém. Po odchodu z ordinace mne po preventivní prohlídce bolel celý chrup a to připomínám, že to byla jen preventivní prohlídka bez jakéhokoliv zásahu.

Děkuji Mudr. Slezáčkovi a celému kolektivu za laskavý přístup při ošetření mého syna.Bartůšková-Jihlava