Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Jiný

S paní doktorkou jsem vždy byla naprosto spokojená. Nehledě na milou sestřičku a vždy vstřícný přístup. Není problém přijet hned následující den, pokud potřebujete něco řešit. Případně pokud jste nemocný, tak vás vezme většinou hned ten den.

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Jiný

Paní doktorka je hodná,ale léčit bohužel neumí,kdykoliv jsem mluvila se sestrou nebo s lékařkou,tak mi připadalo jako kdyby na mé jméno byly alergické a že je obtěžuju a že už mám zase nějaký problém.Bohužel to co bylo pro paní doktorku vždy banalita nebo od páteře se za nějakou dobu ukazálo jako závažnější onemocnění i s následnou hozpitalizací v nemocnici.Vždy jsem si v této ordinaci připadala jak hypochondr který si zase něco vymýšlí.Mrzí mě to hlavně pokud jsem v první vlně Covidu nosila do této ordinace dezinfekce,roušky a respirátory aby se paní doktorka se sestrou nenakazili když nebylo nikde z těchto věcí nic dostupné.Jsem ráda, že jsem odešla!Pro dobrotu na žebrotu.

Jsem ráda, že už tam dávno nechodím!! Mám jinou a jsem spokojená!!!

Zásadně pacienta léčí přes stůl - jako by se jich štítila. Psychicky labilní. Okolní lékaři mají v čekárně plno - u Bohunky je prázdno . Kasíruje a sbírá body. Jak v jiném příspěvku uvedeno - zde léčí sestra !!!

Já jsem s pani doktorkou Hochmanovou velmi spokojena. Vždy mě dokázala vyléčit. Chodím k ní už hodně let a postupně se přidávala i celá moje rodina.

Od paní doktorky jsem musela před nedávnem odejít. Byla jsem s ní nespokojená už delší dobu, ale protože lékaře moc často nenavštěvuji, tak jsem to nijak neřešila. Zlom nastal, když jsem zase jednou po letech měla zdravotní problémy a paní doktorka mě ani nevyslechla natož pak pomohla. Byla jsem nucena si sehnat pomoc jinde!!!

K pani doktorce Hochmanové chodím už hodně let. Jsem s ní spokojená, pokaždé mě dostane z nemocí, které jsem mívala, i když jsem pacient, který si moc nechce brát neschopenku. Doporučila jsem ji celé své rodině, kteří jsou s ní také spokojeni. Umí poradit a má dobrý přístup k pacientům.