Bohuslav Klimša, praktický lékař Stráž pod Ralskem

Praktický lékař Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

skvělý doktor,cca:30 let se stará o mé zdraví.Jsem panu doktorovi velmi zavázán-ošetřil mne i ve dvě hodiny ráno/kolika/

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc břicha

Výborný lékař. Bezva péče. Doporučuju. Chválím. Nejlepší u nás. Vždy se mi věnuje na 100 procent. Sice si počkám ale stojí to za to.????

¨já za sebe u svoji rodinu mužu jen a jen vřele doporučit.Nic nezanedbavá a i jeho setřička je suprová.JÁ si ho nemužu vynachvalit.škoda že tokových lekařu není více

Chodím k němu pouze na prevenci jinak to ani nemá cenu. Se vším je raz dva hotov ani se na vás pořádně nepodívá a když jsem si na něco stěžoval tak jeho odpověd byla no co by jste chtěl podívejte se kolik vám už je let. Tak jsem to vzdal a chodím pouze na to nejnutnější.Asi už to dělá pouze pro peníze a doba kdy to dělal pro radost je dáávno pryč.

Velmi dobrý, lidský, děkuji !

velmi dobrá komunikace s pacientem - sestra i doktor
přesvědčivý přístup při stanovení diagózy a ordinování léků

velmi dobrý lékař, rád doporučí na odborná vyšetření, spolupráce s s pacientem velmi dobrá

ochota,pečlivost,nejlepší obvoďák

Jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy mě pošle radši na vyšetření navíc, než aby něco zanedbal. Jsem s ním spojen už mnoho let.

osobitý přístup, vždy ošle na vyšetření, pokud pacient požádá, přesně určí diagnózu