Praktický lékař pro dospělé
E. Beneše 36, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mam k panu doktorovi velkou duveru a nikdy bych ho nevymenil, pomohl mi napr. vyresit specificky problem - kdyz doktori zde v C.B. nemeli dostatek odbornych znalosti aby urcili diagnozu a nasadili lecbu, tak mi pomohl vyhledat specialistu v Praze na bulovce... rozhodne nic nepodcenuje a dela maximum aby pomohl pacientovi - jeden z nejlepsich doktoru.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi pečlivý, zodpoví všechny dotazy bez povyšování. Za svůj život sem zažil několik praktických lékařů ale pan Beneda jednoznačně vede ve všech ohledech.

Je to obvodní lékař celé naší rodiny a naprosto skvělý. Maximálně zodpovědný. Nedám na něj dopustit. Pokud toto jako hodnocení administrátoru nestačí, tak ještě přidám, že na rozdíl od lékařů např. na CB chirurgii a traumatologii se o stav pacienta opravdu zajímá. Je prostě v nejlepší.

Vynikající lékař a úžasná sestra, profesionálové s lidskou tváří

Vynikající lékař a sestra rovněž.

Velice profesionální přístup, ochotný milý lékař, nikdy nic nezanedbal, člověk k němu opravdu může mít naprostou důvěru. Tohoto lékaře bych za jiného nikdy neměnila, stále si prohlubuje znalosti a má velký přehled. Sestra je otřesná, neumí si práci zorganizovat, někomu řekne že si má počkat minutu a pak čeká hodinu, vlídná jen pokud již z ordinace odcházíte a máte vysolit peníze- tento názor nemám na základě pouhé jedné zkušenosti.

Vynikající lékař a sestra rovněž.

Jsem s panem doktorem velmi spokojena a přidávám se k ostatním komentářům. Mluví klidně a velmi lidsky, je příjemný a i sestřička je skvělá profesionálka.

Laskavý, řeší lidsky všechny problémy, je to nejlepší lékař, který mě ošetřoval

Nejlepší