Bohumír Beneda, praktický lékař České Budějovice

MUDr. Bohumír Beneda

Praktický lékař

E. Beneše 36, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Je to obvodní lékař celé naší rodiny a naprosto skvělý. Maximálně zodpovědný. Nedám na něj dopustit. Pokud toto jako hodnocení administrátoru nestačí, tak ještě přidám, že na rozdíl od lékařů např. na CB chirurgii a traumatologii se o stav pacienta opravdu zajímá. Je prostě v nejlepší.

Vynikající lékař a úžasná sestra, profesionálové s lidskou tváří

Vynikající lékař a sestra rovněž.

Velice profesionální přístup, ochotný milý lékař, nikdy nic nezanedbal, člověk k němu opravdu může mít naprostou důvěru. Tohoto lékaře bych za jiného nikdy neměnila, stále si prohlubuje znalosti a má velký přehled. Sestra je otřesná, neumí si práci zorganizovat, někomu řekne že si má počkat minutu a pak čeká hodinu, vlídná jen pokud již z ordinace odcházíte a máte vysolit peníze- tento názor nemám na základě pouhé jedné zkušenosti.

Vynikající lékař a sestra rovněž.

Jsem s panem doktorem velmi spokojena a přidávám se k ostatním komentářům. Mluví klidně a velmi lidsky, je příjemný a i sestřička je skvělá profesionálka.

Laskavý, řeší lidsky všechny problémy, je to nejlepší lékař, který mě ošetřoval

Nejlepší

Chválím pana doktora i sestřičku jsou velmi příjemný obádvá a pomužou jen jak to jde. V Životě jsem snima neměla problémy žádné. DOPORUČUJI !!!

Chtěla bych reagovat částečně na předchozí negativní hodnocení - osobně si myslím, že pan doktor rozhodně nic nepodceňuje a pokud by měl byť malé podezření na něco více než virózu, okamžitě by pacienta odeslal např. na další vyšetření, na krev apod. Nikdy jsem u něho neměla špatnou zkušenost, a to jsem vystřídala praktických lékařů opravdu hodně. Naopak u mě řešil diagnózu, nad kterou lecjaký lékař mávl rukou. Nikdy jsem neodešla nespokojená. Chodíme k němu celá rodina a všichni jsme nesmírně spokojeni. Je to profesionál každým coulem a je prostě nejlepší! Nejspíš se někdo nemůže smířit s tím, že takový výborný lékař tady opravdu je.