Blanka Sovová, praktický lékař Plzeň

MUDr. Blanka Sovová

Praktický lékař

Plachého 20, Plzeň
Praktický lékař pro dospělé

kolem 20.prosince jsem dostal silný kašel. Dne 23.prosince jsem proto navštívil lÉkařku.Tato si mě poslechla a dala mi lék na utlumení kašle a MUCOSOLVAN na vykašlávání. Dne 1.ledna 2014 se můj kašel nedal vydržet a tak jsem navštívil plicní pohotovost v Plzni. Tam mi lékař zjistil zápal plic a vynadal mi,že jsem měl jet na rentgen hned toho 23.prosince.Dostal jsem antibiotika.
Takže tato lékařka mi svým laxním přístupem a svoji leností přivodila nemalé bolesti a větší zdravotní potíže,než bylo nutné.
Takže ji pro léčení NEDOPORUČUJI!!!!.
mirek3101@seznam.cz

U Mudr Sovové jsem registrovaná již 20 let.Se zdravotní péčí jsem velmi spokojena.Když se mi u ní před lety v ordinaci prudce zhoršil zdravotní stav,profesionálně jednak poznala příznaky ne častého vážného onemocnění a pak promtně zařídila převoz do nemocnice,kdy minuty hrály roli a navíc informovala moji rodinu i kolegu do práce.Nebylo to poprvé,kdy přesně určila diagnozu.Paní doktorce přeji hlavně hodně zdraví,aby se nám,pacientům,mohla ještě dlouho věnovat,radost z práce,která je jistě velmi náročná,spokojenost v osobním životě a podepsané názory pacientů na těchto stránkách,o kterých jsem se dozvěděla dnes a tímto paní doktorce alespoň takto veřejně děkuji za lékařskou péči .Totéž přeji sestřičce z ordinace.Alena Osladilová,kardinála Berana 8,Plzeň

U paní Mudr Sovové jsem registrovaná už 20 let a jsem velmi spokojena s péčí,kterou mi věnuje při každé návštěvě ordinace.Když jsem onemocněla encefalitidou,naprosto přesně rozpoznala první příznaky a zařídila okamžitý převoz do nemocnice.Dokonce když sanitka nepřijela okamžitě,tak znova pro ni osobně volala a žádala okamžitý převoz.Navíc zařídila informovanost mé rodiny i do práce o mém stavu.Nebylo to poprvé,kdy můj zdravotní stav vyhodnotila přesně .Velmi si vážím takového lékaře,který má na svého pacienta čas,vyslechne ho a léčba,kterou navrhne,pacientovi pomůže.Paní doktorce přeji ,aby byla zdravá a mohla se nám,pacientům,ještě dlouho věnovat ,radost z dobře vykonané práce,která není prací,ale posláním a spokojenost v osobním životě.Totéž přeji i její sestřičce z ordinace,která je milá a vstřícná.A u pacientů kteří píší negativní komentáře, by mi vůbec nevadilo,kdyby se podepsali.Alena Osladilová,kardinála Berana 8,Plzeň

Jsem s MUDr Sovovou naprosto spokojený, je velmi příjemná, komunikativní a vždy najde správně řešení.

Myslím, že paní doktorka předepisuje příliš mnoho léků. k některým z nich jsem dostala komentář - no uvidíte, jestli to budete brát nebo ne.... Nechci se zbytečně cpát chemií a brát na bolest hlavy od krční páteře léky proti nevolnosti, které se dávají po narkóze nebo chemoterapii. Proto jsem již změnila lékaře.

K paní doktorce chodím už dlouho,přiznám,že jsem občas chtěla vzít kartu a jít jinam,ale podle mé zkušenosti je její jednání čím dál lepší,oceňuji dostatečně dlouhou neschopenku a vycházky ke konci,že člověk nejde do práce rovnou z postele.I její odbornost a péče je v pořádku,

Bohužel musím souhlasit s negativními komentáři. Taktéž mám od začátku s pí doktorkou nepříjemné zkušenosti. Taktéž na mě působí arogantně a místo, aby se zabývala mým skutečným stavem, pouze mi předepisovala léky s nepříjemnými vedlejšími účinky, aby si kryla záda. Odmítla diskutovat jakoukoli alternativní léčbu. Už při první vstupní prohlídce se mi vysmívala a pouze arogantně a necitlivě komentovala můj stav, anižby se však zajímala o příčinu. Bohužel i triviální záležitost jako byla zablokovaná krční páteř řešila dvěma různými prášky pro bolesti a předraženým gelem, že prý nic jiného nepomůže. Fyzioterapii nebo rehabilitaci vůbec nenavrhla. Vyhledala jsem tedy sama fyziterapeuta, který mi od bolesti pomohl během půl hodiny - bez prášků. Paní doktorku nedoporučuji, chystám se v brzké době přejít k jinému lékaři. Sestra je hlučná, necitlivá a prostředí čekárny depresivní.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, je velmi důsledná a rozhodně nic nezanedbává. Každou diagnozu dotáhne do konce.A to si myslím že je dobře. Vždy když přijdu do ordinace tak mě přivítá velice milá sestřička je příjemná a hlavně něžná. Mám panický strach z náběru ale od ní Je to bez bolesti.A hlavně na poprvé.Mám špatné zkušenosti s náběry. Někdy jim trvá než mi najdou žílu ale to se mi u téhle sestřičky nikdy nestalo.Proto jim ráda přinesu malý dáreček protože si ho obě opravdu zaslouží.Více takových profesionálů.Můžu vřele doporučit!
S pozdravem dlouholetá pacientka

paní doktorka a sestřička jsou opravdu lidské a profesionální doporučuji všem

Mě přijde dobrá, o člověka se stará, můžu se k ní objednat i na čas, když chci... Možná nemá ráda lidi, co péči o zdraví zanedbávají, no, ale, to je u ní asi správně. :)