Praktický lékař pro dospělé
Plachého 20, Plzeň

kolem 20.prosince jsem dostal silný kašel. Dne 23.prosince jsem proto navštívil lÉkařku.Tato si mě poslechla a dala mi lék na utlumení kašle a MUCOSOLVAN na vykašlávání. Dne 1.ledna 2014 se můj kašel nedal vydržet a tak jsem navštívil plicní pohotovost v Plzni. Tam mi lékař zjistil zápal plic a vynadal mi,že jsem měl jet na rentgen hned toho 23.prosince.Dostal jsem antibiotika.
Takže tato lékařka mi svým laxním přístupem a svoji leností přivodila nemalé bolesti a větší zdravotní potíže,než bylo nutné.
Takže ji pro léčení NEDOPORUČUJI!!!!.
mirek3101@seznam.cz

U Mudr Sovové jsem registrovaná již 20 let.Se zdravotní péčí jsem velmi spokojena.Když se mi u ní před lety v ordinaci prudce zhoršil zdravotní stav,profesionálně jednak poznala příznaky ne častého vážného onemocnění a pak promtně zařídila převoz do nemocnice,kdy minuty hrály roli a navíc informovala moji rodinu i kolegu do práce.Nebylo to poprvé,kdy přesně určila diagnozu.Paní doktorce přeji hlavně hodně zdraví,aby se nám,pacientům,mohla ještě dlouho věnovat,radost z práce,která je jistě velmi náročná,spokojenost v osobním životě a podepsané názory pacientů na těchto stránkách,o kterých jsem se dozvěděla dnes a tímto paní doktorce alespoň takto veřejně děkuji za lékařskou péči .Totéž přeji sestřičce z ordinace.Alena Osladilová,kardinála Berana 8,Plzeň

U paní Mudr Sovové jsem registrovaná už 20 let a jsem velmi spokojena s péčí,kterou mi věnuje při každé návštěvě ordinace.Když jsem onemocněla encefalitidou,naprosto přesně rozpoznala první příznaky a zařídila okamžitý převoz do nemocnice.Dokonce když sanitka nepřijela okamžitě,tak znova pro ni osobně volala a žádala okamžitý převoz.Navíc zařídila informovanost mé rodiny i do práce o mém stavu.Nebylo to poprvé,kdy můj zdravotní stav vyhodnotila přesně .Velmi si vážím takového lékaře,který má na svého pacienta čas,vyslechne ho a léčba,kterou navrhne,pacientovi pomůže.Paní doktorce přeji ,aby byla zdravá a mohla se nám,pacientům,ještě dlouho věnovat ,radost z dobře vykonané práce,která není prací,ale posláním a spokojenost v osobním životě.Totéž přeji i její sestřičce z ordinace,která je milá a vstřícná.A u pacientů kteří píší negativní komentáře, by mi vůbec nevadilo,kdyby se podepsali.Alena Osladilová,kardinála Berana 8,Plzeň

Jsem s MUDr Sovovou naprosto spokojený, je velmi příjemná, komunikativní a vždy najde správně řešení.

Myslím, že paní doktorka předepisuje příliš mnoho léků. k některým z nich jsem dostala komentář - no uvidíte, jestli to budete brát nebo ne.... Nechci se zbytečně cpát chemií a brát na bolest hlavy od krční páteře léky proti nevolnosti, které se dávají po narkóze nebo chemoterapii. Proto jsem již změnila lékaře.

K paní doktorce chodím už dlouho,přiznám,že jsem občas chtěla vzít kartu a jít jinam,ale podle mé zkušenosti je její jednání čím dál lepší,oceňuji dostatečně dlouhou neschopenku a vycházky ke konci,že člověk nejde do práce rovnou z postele.I její odbornost a péče je v pořádku,

Bohužel musím souhlasit s negativními komentáři. Taktéž mám od začátku s pí doktorkou nepříjemné zkušenosti. Taktéž na mě působí arogantně a místo, aby se zabývala mým skutečným stavem, pouze mi předepisovala léky s nepříjemnými vedlejšími účinky, aby si kryla záda. Odmítla diskutovat jakoukoli alternativní léčbu. Už při první vstupní prohlídce se mi vysmívala a pouze arogantně a necitlivě komentovala můj stav, anižby se však zajímala o příčinu. Bohužel i triviální záležitost jako byla zablokovaná krční páteř řešila dvěma různými prášky pro bolesti a předraženým gelem, že prý nic jiného nepomůže. Fyzioterapii nebo rehabilitaci vůbec nenavrhla. Vyhledala jsem tedy sama fyziterapeuta, který mi od bolesti pomohl během půl hodiny - bez prášků. Paní doktorku nedoporučuji, chystám se v brzké době přejít k jinému lékaři. Sestra je hlučná, necitlivá a prostředí čekárny depresivní.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, je velmi důsledná a rozhodně nic nezanedbává. Každou diagnozu dotáhne do konce.A to si myslím že je dobře. Vždy když přijdu do ordinace tak mě přivítá velice milá sestřička je příjemná a hlavně něžná. Mám panický strach z náběru ale od ní Je to bez bolesti.A hlavně na poprvé.Mám špatné zkušenosti s náběry. Někdy jim trvá než mi najdou žílu ale to se mi u téhle sestřičky nikdy nestalo.Proto jim ráda přinesu malý dáreček protože si ho obě opravdu zaslouží.Více takových profesionálů.Můžu vřele doporučit!
S pozdravem dlouholetá pacientka

paní doktorka a sestřička jsou opravdu lidské a profesionální doporučuji všem

Mě přijde dobrá, o člověka se stará, můžu se k ní objednat i na čas, když chci... Možná nemá ráda lidi, co péči o zdraví zanedbávají, no, ale, to je u ní asi správně. :)