Blanka Skalická, pediatr Liberec

MUDr. Blanka Skalická

Pediatr Více

22 názorů

Uložit


Adresa

Uhlířská 1, Liberec
Praktický dětský lékař a endokrinolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
22 názorů

P
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka. Poradí, vyslechne a hezky se chová k dětem, takže se jí moje malá dcerka nebojí. Odborně nemám co vytknout, chodíme k ní i na endokrinologii a jsem celkově moc spokojená. Děkujeme :-)


L
Ověřeny pacient

Tuto lékařku nedoporučuji. S dětmi jsem od ní odešla. Nic neporadí, neřekne. A vrchol byl splést si ucpaný nos s angínou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Moje obvodní doktorka letos skončila ve své ordinaci a všechny své pacienty přehlásila sem. Naštěstí - bohužel jsem u nové doktorky byla jen jednou a to kvůli devatenáctileté prohlídce. První co jsem od ní slyšela, bylo vynadání, že jsem přišla ve špatný datum a že jsem tam měla být už o měsíc dřív. Poté co jsem jí ukázala datum na pozvánce, uznala svou chybu, neboť špatný datum mi poslala ona. Nakonec mi řekla, že mi už prohlídku nemůže udělat, protože mi je devatenáct už pár dní. Opravdu nechápu tento přístup. Kvůli této prohlídce jsem vstávala brzo a ztratila jsem úplně zbytečně svůj čas.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka se na první pohled jeví jako milá, příjemná, nesmíte však mít jiný názor na zkostnatělý lékařský postup než má ona. Jakmile nejste zastáncem očkování, zavrhne Vás, a každou návštěvu Vám bude říkat, jak Vaše dítě lituje, co jste za matku apod. Nerespektuje Vaše rozhodnutí. Není vhodná pro rodiče, kteří vyznávají kombinaci klasické léčby s alternativní medicínou, jelikož alternativní způsob léčby tato lékařka striktně odmítá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

Výborná dětská lékařka. Chodím k ní se synem a vždy když je nějaký problém ráda a ochotně pomůže. Preventivní prohlídky jsou důkladné, akorát sestřička mi přijde divná. Jinak ordinace i čekárna hezky vybaveny. Moc doporučuji.


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem nikdy neměl sebemenší problém, vstřícná, vyslechne, poradí, ordinace pěkná, sestra milá. Celkově jsem byl moc spokojen. Teď už musím chodit jinam...bohužel


S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je příjemná na děti i rodiče, ochotná si poslechnout o problému a hlavně nic nepodceňuje. Čekárna i ordinace jsou pěkně zařízené a působí příjemným dojmem.


Chtěla jsem se s paní doktorkou nejprve telefonicky domluvit na budoucím přijetí novorozence. Odpověděla mi následovně: " Protože nespadáte do mého obvodu, tak je přijetí nemožné". V 21.století si zřejmě podle paní doktorky nemá klient-pacient vybrat sám doktora, ale výběr by se zřejmě měl řídit jen podle místa, kde bydlí. Našla jsem si jinou paní doktorku, které vůbec nevadí, že nejsem z jejího obvodu. Říkám si, že pokud doktorka Skalická nevyjde vstříc ani v takové drobnosti, tak jak asi vychází vstříc v jiných, důležitějších požadavcích rodičů.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil od malička a vždycky mě ochotně vyslechla a pomohla. Neordinuje jen tak od počitače, ale vždycky si s vámi promluví. Vybavení ordinace na jedničku. Příjemné prostředí pro děti, zejména v čekárně. Někdo výše se ptal na CRP...ano i to má v ordinaci. Paní doktorku můžu jen doporučit. Škoda, že jsem už vyrostl :)


V

Pani doktorka mila a ochotna a mi ji zato dekujem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti