Blanka Jíšová, praktický lékař Čerčany

MUDr. Blanka Jíšová

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sukova 127, Čerčany
Ord. prakt. a int. lékařky pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá, vezme v úvahu i názor pacienta a vždy vše došetří důkladně. A že je přepracovaná - ano je, když je má tolik pacientů, kteří se jí ani neodvěčí za péči...zkuste se vžít do její role. A pochopíte třeba i že si dá kafe nebo se chce nejíst, jak občas slýchám řeči v čekárně... :-(


Nechápu, jak si může někdo na MUDr. Jíšovou stěžovat. Za léta chození k doktorovi v Praze (a navíc kamarádovi), který mě bral sice přednostně, ale na rozbor krve mě poslal jinam, stejně jako s močí, či na EKG. Strávil jsem na podobných pochůzkách spoustu času, ale bez nějakého výsledku. Proto jsem ocenil MUDr. Jíšovou, u které jsem potřebná vyšetření absolvoval přímo v její ordinaci. Na rozdíl od mého letitého pražského kamaráda si povšimla určitých mých problémů s dechem, poslala mě na patřičná vyšetření. Od té doby jsem v pořádku. To mého pražského kamaráda - lékaře, nikdy nenapadlo. A stěžovat si na to, že si lékař přečte Váš chorobopis a důkladně Vás prohlédne? To je přece jednoznačné plus a projevený zájem o zdravotmí stav. Přesně takto by se měl chovat každý lékař. Paní doktorko, díky!


Paní doktorku nemohu hodnotiti jinak, než kladně. Je velmi pečlivá a má zájem pacienta uzdravit. Všichni, kteří nechtějí čekat v čekárně, mohou vyhledat jiného. Ten bude buď rychlejší a dobrý nebo jenom rychlejší...


Kvalitní vyšetření, diagnostika celkem přesná. Průměrná doba strávená v ordinaci 10-20 min.


doporučuji


Ověřeny pacient

Nevim, zda dukladna prohlidka pri potizich je negativum - dle meho spise naopak. Zkoumani anamnezy a nasledne doporuceni specialisty hodnotim take kladne. System "kdo driv prijde" neni podle meho idealni, ale nevidim to jako duvod ke snizeni hodnoceni (se schopnostmi nema co delat). Zatim nejlepsi prakticka lekarka, u ktere jsem byl.


R
Ověřeny pacient

Překvapuje mě rozdílnost názorů navíc s převažujícími negativními názory.
Paní doktorka je skvělá diagnostička, ochotná nad rámec své ordinace i své ordinační doby. Včetně návštěv doma. Je pečlivá a profesionální. Navíc příjemná a trpělivá.


Pečlivá, ochotná, fundovaná


S

Dobrý den. Chcete-li strávit celý den v čekárně, běžte k této lékařce. Nezažila jsem, že by přišla včas, aby začala ordinovat ve stanovený čas. Přijdete třeba s bolestí v krku a ona vás prohlédne až po prsty na nohách, když pominu to, že probere Váš chorobopis cca 1/2 roku nazpět. Nic nechce řešit sama, se vším Vás pošle k dalšímu lékaři (specialistovi).
Moje doporučení tedy je: máte-li spoustu zbytečného času a hledáte nový koníček, tohle je pro Vás ta pravá lékařka. Jste-li pracující člověk nebo nechcete trávit hodiny v čekárně, najděte si někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti