Blanka Grummichová, zubař Studnice

MUDr. Blanka Grummichová

Zubař Více

č. 31, Studnice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Byl jsem ošetřen na pohotovosti.Snažila se napravit co můj zubní lékař pokazil.Bolelo,ale už nebolí.Děkuji a doporučuji.
Knapovský Miloš

Odborně na úrovni, pečlivá a upozorňuje na možné budoucí problémy.

Někomu nemusí sedět její občas až trochu drsné jednání, ale jinak si myslím, že je pečlivá a velmi schopná. Mně napravila a poradila si i s tím, co zanedbali nebo opomněli předchozí zubaři, takže teď už nemám strach, že bych v puse měla něco, co by tam nemělo být nebo by mělo být jinak. I přes tu její "drsnost" dokáže být velmi laskavá a pečující, když je to na místě.

pečlivá , poradí, ochotná

Můžu jedině doporučit. Navštěvuje ji celá naše rodina už spostu let a žádné problémy, vždy je vše v naprostém pořádku :-) někdy z ní jde trošku strach,řekne vám vše narovinu, ale po lékařské stránce výborné!!

Velice ochotná a příjemná lékařka.

Chodíme k ní spoustu let a všichni jsme moc spokojeni. Je pravda, že umí být dost "upřímná", ale mě to vyhovuje a jako odborníka si ji velice vážím. Velice mile mě překvapila, když jsem k ní nedávno vzala poprvé naše malé rošťáky, zvládla je na výbornou a dětem se od zubařky ani nechtělo!!

Ochotná, vstřícká