Blanka Flanderková, zubař Mnichovo Hradiště

MUDr. Blanka Flanderková

Zubař

6 názorů

Adresa

Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
6 názorů

Paní doktorku Flanderkovou opravdu nedoporučuji... Nejen že nepozná zubní kaz (dokonce i když je v zubu již díra), ale když jsem k ní přišla s bolestí zubu, který mi pár dní před tím vrtala, oznámila mi, že mě to přece nemůže bolet!! Dále nepoužívá rukavice a po zapisování do počítače vkládá holé ruce rovnou do pacientových úst.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodila jsem k ní na základní a střední škole. Děs a hrůza! Vrtání hrozně bolelo a plomby nikdy nedržely! Vždy mi bylo celý den špatně, když měla do školy přijít. Šíleně jsem se bála zubaře. Pak jsem se přestěhovala do Prahy a našla si jinou zubařku.
Rozdíl v péči i v přístupu k pacientovi je neuvěřitelný! Člověk se tam i v zubařském křesle necítí nepříjemně, prostředí je velmi příjemné, paní doktorka dělá všechno pro to, aby vás zákrok nebolel a výsledek byl perfektní a esteticky pěkný. Úplně jsem se zde přestala bát zubaře, chodím na pravidelné preventivní prohlídky a jak skvěle se paní doktorka i sestřička chovají k dětem. To by paní doktorka Flanderková koukala!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka Flanderková Děs a hrůza!!!! Utekl jsem od ní v prosinci k panu doktorovi Ruščákovi do Bakova. Chodím k němu od prosince loňského roku do dnes. Navštěvuji ho každý táden někdy i 2x aby dal do hromady to co mi v puse vytvořila paní doktorka. A zpravil to co neviděla nebo vydět nechtěla. V Bakově jsem velice spokojen!!! A tak pokud můžete tak od ní zmiste!!! Pan doktor v Bakově vás vezme!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Tak se mi konečně podařilo najít jiného zubaře. A výsledek po pěti letech péče paní doktorky Flanderkové? 7 kazů!!! Když mi nový pan doktor prohlížel zuby a diktoval sestře jejich stav (kaz, kaz, kaz...), tak jsem šla do mdlob. Pak mě naprosto bezbolestně čtyři z nich ošetřil, na další tři mě objednal za dva týdny. Zdůrazňuji, že naprosto bezbolestně, zatímco u paní doktorky Flanderkové bolelo snad každé vrtání. A také mám pocit, že nikdy moje zuby pořádně neviděla. Kazy viděla jen tehdy, když jsem jí řekla, který zub mě bolí. Chodila jsem tam tak jednou za půl roku s bolestí. Aby taky ne, když řešila jen takové kazy, které už byly u nervu! Proto pozor na paní doktoru Flanderkovou! Máte-li jinou možnost, tak jděte jinam!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka s pacientem téměř nekomunikuje, takže z ní mám pocit, že vždy velice obtěžuji. U každého zubu, který mi ošetřila, se po čase vyvinul zánět nervu, takže následovalo velice bolestivé trhání nervu. Takto ošetřený zub se brzy rozlomil. Přesto mi na jeden dala korunku, která nebyla zrovna levná. Jenže zub se i pod korunkou rozpadal dál, takže po čase musel stejně ven (a skoro nová korunka skončila v koši). Při trhání zubu mi urazila polovinu vedlejšího zubu! V čekárně vidíte, jak jsou všichni lidé z nastávajícího ošetření ve velkém stresu, jakmile mě začne pobolívat zub, už mám špatnou náladu z toho, že tam zase budu muset jít. Bolí i obyčejné vrtání, a to hodně. Je jí jedno, že vrtá blízko u nervu. Teď mě opět začíná bolet jí ošetřený zub, a tak se snažím najít rychle jiného zubaře. Nedoporučuji!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Tuto paní zubařku opravdu nedoporučuji....objednání u ní trvá snad věčnost,když už vás vezme ani pořádně neprohlédne zuby a na menší kaz ani nepřijde...po přestoupení k jinému zubnímu lekaři se mi opravdu ulevilo

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti