Ord. praktického lékaře stomatologa
Krušnohorská 256, Chlumec

Pan doktor je sice hodný, ale neseznámí pacienta s průběhem léčby nebo ošetření, neprofesionální přístup k pacientům, a jeho sestra už vůbec, ta ani nepozdraví když ji potkám, špatný pocit

naprostá spokojenost!Chodíme k němu celá rodina a nikdy jsme neměli problém spíše naopak.I má dcerka ,která má trauma s doktorů si dá od něj říct.

zítra se k němu chystám neboť mám velmi zanedbaný chrup ale není to z důvodu špatné hygieny,prostě u nás v rodu měl vždy aspoň jeden pokračovatel strašnej chrup.Co se pana doktora týče tak je v pohodě,znám ho už 25 let a znám trochu i jeho dceru,která mu dělá sestřičku takže snad na mě budou hodný jako vždycky a to i přesto,že jdu na návštěvu opět o rok později než jsem měl:(

Pana doktora mohu doporučit, ale poslední dobou mám pocit, že se pan doktor musí nejprve zeptat své sestřičky (jeho dcera) a své ženy. Jinak po profesní stránce OK.

absolutní nespokojenost

Nikdy mi zbytečně nevytrhl zub, každý přeléčil, zubní korunky mi po jiné stomatoložce opravil a upravil tak že už mi drží a nepadají, jeho přístup, jeho lidskost je úžasná, mluví se mnou abych se nebála, vychází mi vstříc. Jistě stojí za zmínku že velmi brzy po operaci kyčlí, o berlích zase ordinoval...nedám na něj dopustit

Vše na jedničku :)

Je to ten nejlepší stomatolog,kterého znám!!!Je velmi hodný a ve své profesi je PROFIK.

vzhledem k jeho zkušenostem doporučuji

W

Jednoznačně doporučuji - proč?

Za svůj 70letý život jsem měl možnost poznat různé lékaře-stomatology.
Setkal jsem se s dobrými i špatnými, ale i nijakými.
Pana Dr.Kroa navštěvuji pravielně již 20let.Podle svých poznatků ho hodnotím velmi dobře.
Pacient není pro něj jen zdroj příjmu,ale snaží se v rámci možnosti vyjít vstříc.Dobrým
dojmem již dělá čekárna - čistá,dobře vybavená,zdi nezdobí různé papírky s příkazy a zákazy.I ordinace a její vybavení hovoří o profesionalitě jeho majitele.Vřele doporučuji
a myslím,že s panem doktorem budete spokojeni.