Praktický lékař gynekolog
Palackého 8, Přerov

Nedoporučuji.Mám problémy a pan doktor o to vůbec nemá zájem a jeho přístup není moc vřelý

Nejsem spokojena.Vyšetření v těhotenství neprobíhají tak,jak by měla.Bohužel budu přecházet jinam.

Jsem velmi spokojena, má zájem o své pacientky.

S panem doktorem jem VELMI spokojena a lepsiho doktora jem nemohla najit.Prosla jem celkem 3 ruznymi doktory a az teprve ted jsem velmi spokojena.P.doktor je velmi prijemny,laskavy,ohleduplny,chapavy a zaroven skvely profesional.V mem tehotenstvi se mi mi nadmiru venuje,vse krasne vysvetli,nikdy me nicim nestrasi jak jini doktori a z jeho ordinaci vzdy odchazim velmi spokojena,ze mu na mem tehotenstvi zalezi stejne jako me.-)Jsem velmi rada,ze jsem nasla tak skveleho lekare.S.

Pan doktor s velkym P!Na urovni,ohleduplny,empaticky.Vse vzdy ochotne vysvetli,nbeni mu co vytknout

Jsem spokojená a navíc mě rodil

V pohodě doktor. :)

JSEM SPOKOKOJENA