MUDr. Barbora Majerčíková

Jindřichův Hradec 1 adresa

Praktický lékař - stomatolog
Jarošovská 1126/II, Jindřichův Hradec

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

V dnešní době nedostatku zubnich lékařů, jsem nesmírně vděčná, ze mam tu nejskvelejsi zubarku, která je 100% ve svym oboru. Moje celozivotni fobie ze zubaře zmizela, protoze presne dopredu vim, vo se bude dit, a jestli bude neco bolet... Mohla bych se rozepisovat dal, ale i za občasné delsi čekání to opravdu stojí!

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Po dlouholeté péči o mé zuby mám ty nejlepší zkušenosti jak s přístupem, tak i jistě velmi odborným provedením úkonů. Pro ošetřující lékařku tedy všechno nej a díky.

Vynikající přístup,profesionalita,pečlivost a zájem o problémy pacienta,to bylo moje setkání s pani doktor Majerčíkovou a její kolegyní.Problémů jsem měl hodně a i obavy z bolesti byly úměrné mému věku a předchozích zkušeností s jinými stomatology.Následná péče o můj zdevastovaný chrup byla příkladná a opravou mého chrupu se zvedlo moje sebevědomí a zcela vymizela z mého vědomí obava z bolestivých zákroků.Z výsledku opravy mého chrupu jsem jednoznačně nadšen děkuji s pozdravem Milan Kníže

Výborný přístup, vše vysvětlí a je s paní doktorkou skvělá domluva. Paní doktorku doporučuji

Velmi profesionální, milá a vstřícná paní zubařka. Jsme u ní celá rodina a všichni spokojeni. Vřele ji všem doporučuji. Dříve pro mě bylo chození k zubaři za trest, ale díky paní doktorce je vše ok.

Výborná zubařka. Všechno skvěle vysvětlí a hlavně nic nebolí.

nejlepší....konečně senebojim zubaře :D

Super

BEST !!

Jsme opravdu s péčí paní doktorky spokojeni :-) skvělý a profesionální přístup i k dětem