Jarošovská 1126/II, Jindřichův Hradec
Praktický lékař - stomatolog (mapa)

Vynikající přístup,profesionalita,pečlivost a zájem o problémy pacienta,to bylo moje setkání s pani doktor Majerčíkovou a její kolegyní.Problémů jsem měl hodně a i obavy z bolesti byly úměrné mému věku a předchozích zkušeností s jinými stomatology.Následná péče o můj zdevastovaný chrup byla příkladná a opravou mého chrupu se zvedlo moje sebevědomí a zcela vymizela z mého vědomí obava z bolestivých zákroků.Z výsledku opravy mého chrupu jsem jednoznačně nadšen děkuji s pozdravem Milan Kníže

Výborný přístup, vše vysvětlí a je s paní doktorkou skvělá domluva. Paní doktorku doporučuji

Velmi profesionální, milá a vstřícná paní zubařka. Jsme u ní celá rodina a všichni spokojeni. Vřele ji všem doporučuji. Dříve pro mě bylo chození k zubaři za trest, ale díky paní doktorce je vše ok.

Výborná zubařka. Všechno skvěle vysvětlí a hlavně nic nebolí.

nejlepší....konečně senebojim zubaře :D

Super

BEST !!

Jsme opravdu s péčí paní doktorky spokojeni :-) skvělý a profesionální přístup i k dětem

Přestože jsem se přestěhoval pryč z J.Hradce, stomatologa jsem nezměnil. Prostě jsem nenašel lepší zubařku, co se týká přístupu, kvality ošetření i případné bezbolestné péče.

Je to nejlepší stomatolog, kterého znám a u pár jsem již byla. Nic od ní nebolí, všechno dotáhne do konce a bezbolestně vyléčí. Vřele doporučuji!!!!!