Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky.

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Kontrola zraku

Pan doktor je dobrý lékař,docela milý a příjemný.Chci zdůraznit i ochotu sestřičky, která je od počátku roku 2020 v ordinaci nová. Její vystupování je vynikající, ochotná, příjemná a milá k pacientům. Mohu jenom doporučit a chválit.

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň doporučení od dětské lékařky

Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Nepříjemný, neochotný. Byly jsme se synem na vyšetření, doporučené lékařkou, a pan doktor nás velice neochotně " teda holt vyšetřil ", ale stylem, nevídaným. Celou dobu seděl ke mě i k synovi zády a jenom poslouchal, jak čte písmenka z tabule a jedl u toho bramborový salát s rohlíkem. Pak mi, ani nevím na základě čeho, suše oznámil, že syn má 0,75 dioptrie a odkázal nás do čekárny, ať si počkáme na poukaz. Čekali jsme na něj 30 minut! A závěr? Po screeningu očí a vyšetření jiným lékařem, který mimochodem dělal synovi vyšetření pro jistotu 2x, protože nemohl uvěřit tomu, že je jiný lékař schopný předepsat necelou dioptrii zdravému dítěti,výsledek 0 dioptrii, výborný zrak. Takže díky panu doktorovi, vyhozené 2000,- za brýle, na základě toho jsme nedostali od lékařky doporučení na další vyšetření na neurologii, o které mi šlo především, synovi by tímto zničil zdravý zrak a nakonec jako třešinka na dortu, jsem z výpisu z karty pacienta u pojišťovny zjistila, že pan doktor si na syna napsal vyšetření očí pro jistotu 2 x, takže moje pojišťovna mu uhradila 2 x 695,-. Takže " pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!

Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň zarudlé oči, horší vidění

Pan doktor byl neochotný a také jsme měla pocit, že mi říká, že si vymýšlím,i když konstatoval, že oči jsou lehce zarudlé. Doporučil zvlhčující kapky,po jejich koupi a několika použití to bylo mnohem horší. Další týden jsem změnila lékaře,který zjistil chronický zánět očí, dostala jsem kapky a mast a do pěti dnů bylo po problémech.U pana doktora Augustýna mě vadil neprofesionální přístup a zjevné přezírání pacienta.

“Tento lékař má velmi neprofesionální chování, je nepříjemný a neochotný. Když s ním mluvíte, máte pocit, že jste ho přišli otravovat. Šla jsem k němu s dcerou přímo z ordinace od dětské lékařky s doporučením na oční vyšetření. Pan doktor měl ironické poznámky směrem k lékařce i dceři. Raději vyhledám většího profesionála v oboru, který nebude od stolu soudit, zda je vyšetření nutné či ne.”

Výborný specialista s dobrým přístupem k pacientovi, vše vysvětlí i několkrát. Umí vybrat optiku i další pracoviště pro následná vyšetření. Na jeho odbornost se vzpomíná i v Klatovech, kde dříve působil. O svůj zrak se ale musí každý postarat sám.

Podle mého názoru neochotný lékař - když jsem přišla s tím, že vidím hůře, udělal ze mě skoro lhářku a řekl, že silnější dioptrie nepotřebuji. Po změně lékaře je vše v pořádku a konečně pořádně vidím.

Pan doktor je velice vstřícný, vše vysvětlí a k pacientům se chová velice příjemně. Mohu než doporučit!!!

Dnes jsem byla na vyšetření u pana doktora a byla jsem velmi spokojená s jeho přístupem ke mě.Je sympatický, ochotný prodiskutovat problém, je vidět na něm profesionalita a, že prostě umí.Burešová

Pan doktor je ve všech směrech profesionál a odborník s chápavým a lidským přístupem ke všem svým pacientům bez rozdílu.Ráda se k němu vracím.Je stále milý a usměvavý.Lenka P.