Adresa

Chirurgická a ortopedická ambulance
náměstí Míru 24, Tišnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Ja jsem bohuzel velmi zklamana. Vloni jsem k tomuto lekari chodila po svem padu a moc se mi libil jeho pristup. Poslal me pak do Brna, protoze muj uraz se musel resit operativne. Mam za sebou dve operace behem pul roku, 60 rehabilitaci a veskere leceni bylo ukonceno s tim, ze muj stav je jiz setrvaly a dostala jsem invalidni duchod. Bylo mi receno, ze bych mela chodit tak jednou rocne na kontrolu, na rtg a sono, protoze hrozi casem zhorseni. Proto jsem se opet obratila na tohoto lekare, ktery me vsak prakticky vyhodil. Pry mam jit tam, odkud jsem prisla nebo jinam, nenechal me nic domluvit ani vysvetlit, vse, co jsem rekla bylo spatne, prestoze mam vse dolozene v lekarskych zpravach. Je mi z toho hrozne, verila jsem, ze mi vyhovi, ze se o me bude dal starat, nakonec se jedna preci jen jiz o kontrolu tak jednou, dvakrat za rok, nic jineho.
Iveta P.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

super doktor, pomuže a vyhoví

Ordinaci MUDr Stalmacha jsem navštívila 2x po úrazu nohy a vždy jsem byla velmi spokojená s ošetřením,vstřícným přístupem personálu i výbornou organizací práce.MUDr Stalmach byl připravený v ordinaci již o půl sedmé a prvního pacienta bral po 3/4 na sedm.(Pracovní doba začíná v 7 hodin.)Takový přístup k práci i k pacientům vytváří klid a pohodu. Děkuji a tuto ambulanci vřele doporučuji.
Libuše Hirtová


Ahoj
NEchápu Vás toto je můj milovaný dědeček!!!
JE prostě nejlepší a také upa skvělí doktor!!!
A jestli nejste spokojení-vaše chyba.Je to skvělí chyrurg!:(


J

Tento pan doktor asi dává do sádry častěji než jiní, ale možná by nerad něco zanedbal... Já osobně s ním mám jen dobré zkušenosti, a to jsem jej jednu dobu navštěvovala velmi často. Nikdy žádný úraz nepodcenil, nikdy Vás neodbyde. Jeho přístup je velice lidský, nejste pro něj jen x-tý pacient. Nezažila jsem ho špatně naladěného. Jako velký klad vidím, že jsem nezažila, že by vyzdvihoval, co který zákrok/úkon, cokoli, co předepíše stojí. Je dobrý lékař i člověk. U mě je to prostě PAN DOKTOR...


Došlo k chybě, zkuste to znovu