Nemocnice Most
Budova: C, Patro: 7, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Přečetl jsem si zde negativní recenze a nevěřil vlastním očím. U MUDr. Pultara jsem byl několikrát s různými problémy a zraněními a nesetkal jsem se po návštěvách jiných ortopedů s lepším přístupem. Např. okamžité odstranění problému s utrženým meniskem, narozdíl od dvou jiných ortopedů, kteří mne objednávali na operaci za 6 týdnů a ani je nenapadlo mi odsát vodu z kolene. Operativně mi také odstranil i vleklý problém s ramenem, který ostatní ortopedi ani neuměli diagnostikovat a další. Nikdy nic neodkládal a hlavně mi vždy velmi důkladně vysvětlil v čem je problém, jak vznikl a jak bude postupovat léčba. Mohu tohoto lékaře jen doporučit

Umístění: Nemocnice Most Jiný

Asi nejhorší zkušenost s lékařem co jsem měl. Arogantní, nevnímá, bez zájmu s tendencí Vás zesmešnit, či ponížit, co vlastně chcete? Myslím, že by ve své praxi pokračovat již neměl...za mě katastrofa.

Vzhledem k faktu, že jsem si pana doktora vybral sám, nikdo mi ho nenominoval, byl jsem zklamán jeho velmi neosobním přístupem a malým zájmem vše detailně vysvětlit a eventuálně poradit, jak optimálně postupovat po úrazu.

Umístění: jiné místo

Moje návštěva u MUDr. byla pro mě velkým zklamáním. S velkými bolestmi jsem očekávala odbornou pomoc, které se mi nedostalo. Závěr jeho vyšetření zněl: že operační cestou stav řešitelný není a že jsem netrpělivá pacientka.Obratila jsem se tedy soukromě na jiného lékaře jehož ochotný přístup , řádné vyšetření a zájem o mé zdravotní potíže završila okamžitá operace s diagnózou : poranění svalů a šlachy kyčle.Takže,- bez komentáře.Pacientka z Mostu.

Profesionál, který ví o čem mluví a co dělá. Takových by mělo být víc.